غیبت لوکادیا و دیابات مورد توجه قرار نگرفت

565192 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، یحیی گل محمدی پس از تساوی 2 بر 2 در دربی پایتخت 99 اظهار داشت: در مجموع فکر می کنم دربی جالبی بود. فکر می کنم همه کسانی که این بازی را تماشا کردند از دیدن آن لذت بردند. نیمه اول برای ما خوب بود. بازی را به خوبی کنترل و مدیریت کردیم و گل خوبی هم زدیم اما متاسفانه به دلیل شلختگی و عدم دقت گل اول را دریافت کردیم که البته به عنوان آفساید مشکوک بود و کارشناسان باید در این مورد صحبت کنند. صحنه ای که دیدم کاشته به نظر می رسید.

ما حق داشتیم دربی را ببریم

وی ادامه داد: فرصت گل دوم را داشتیم اما فکر می کنم فرصت را از دست دادیم. در ابتدای نیمه دوم باز هم گل خوردیم که گذرا بود و باید موقعیت بهتری داشتیم و در دفاع سخت گیرتر بودیم. به هر حال بعد از گل توانستیم بازی را به خوبی اداره کنیم و وارد محوطه جریمه حریف شدیم و موقعیت های خوبی برای شوت و توقف داشتیم. خدا را شکر گل تساوی را هم زدیم، اما در کل فکر می کنم می توانستیم به عنوان برنده زمین را ترک کنیم. بازیکنان ما انرژی زیادی گذاشتند و زحمت کشیدند. ما یک بازی هجومی انجام دادیم و فوتبال بازی کردیم. فکر می کنم بچه های ما واقعا مستحق این برد بودند. از آنها تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم در مسابقات بعدی پیروزهای خود را پشت سر بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا در غیاب لوکادیا و دیاباته از سیستم تیمش راضی است و آیا می توان در دیدارهای بعدی هم به همین منوال ادامه داد، گفت: دو روز پیش در اولین بازی. ، اتفاقی برای ما افتاد که غیرقابل پیش بینی بود. هفته قبل دیاباته مصدوم شد و دو مهاجم متخصص خود را از دست دادیم اما امروز واقعا طوری بازی کردیم که غیبت این بازیکنان محسوس نبود چون بازی هجومی انجام دادیم.

  راه اندازی بسته جدید بهبود خانه

وی افزود: به هر حال بازیکنانی که در آن پست بازی کردند موقعیت های زیادی ایجاد کردند. ما از بازیکنان هجومی و چهار جلویی انتظار داریم که با هم ترکیب شوند و موقعیت ایجاد کنند. این کاری است که مهاجمان انجام می دهند و فکر می کنم تیم ما امروز خیلی خوب این کار را انجام داد. هر زمان که توانستیم به محوطه جریمه حریف پاس بدهیم و با هم کار کنیم، موفق شدیم خوب باشیم. شاید یک مهاجم متخصص برای حمله به پاس ها نداشتیم اما موقعیت های خوبی ایجاد کردیم.

گل محمدی درباره برنامه های خود برای بازی های آینده در غیاب مهاجمان متخصص گفت: باید این روند را ادامه دهیم. اگر بخواهیم فکر کنیم دو مهاجم خود را از دست دادیم، بازی های بعدی را هم باختیم. هر چند که ممکن است، کار دشوارتر است. لوکادیا آقای گل لیگ بود، شیخ دیابات هم روند خوبی را طی می کرد. در هر صورت داشتن این بازیکنان می تواند کمک زیادی به تیم و سیستم هجومی آن کند، اما سعی می کنیم با تمرین و ایجاد فرصت های بیشتر این کمبود را جبران کنیم. هیچ کاری نمی توانیم بکنیم جز تمرکز روی بازی ها و تمرین بهتر و بیشتر.

نمی دانم ما و هواداران قرار است با کاری که لوکادیا انجام داد چگونه رفتار کنیم

وی در پاسخ به این سوال که آیا لوکادیا به پرسپولیس برمی گردد، گفت: نمی دانم. اگر بخواهد برگردد دربی را باخته است. شاید این مسابقه سرنوشت قهرمانی را مشخص کند. نمی دانم او برمی گردد یا نه. آیا حتی بازگرداندن آن مفید خواهد بود. وقتی مهاجمت را در بهترین و سخت ترین شرایط از دست می دهی، هم برای او و هم برای ما سخت می شود. ما بازیکنان و هواداران چگونه می توانیم با این مشکل کنار بیاییم! در هر صورت این بازی برای تیم ما تعیین کننده بود.

  شهاب تیام در ایران / ویدئو

نمی دانم لوکادیا برمی گردد یا نه

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره سرنوشت لوکادیا در خصوص برخورد باشگاه با این بازیکن نیز به خبرنگاران توضیح داد: نمی دانم او برمی گردد یا نه. اینکه منافع باشگاه باید تضمین شود. درویش و هیئت مدیره قطعا در این مورد تصمیم خوبی خواهند گرفت. شاید بحث کمی از راهنما خارج شد، اما به هر حال این اتفاق افتاد. نمی توانم زیاد در این مورد توضیح دهم چون نمی دانم قصد بازگشت دارد یا نه.

در چند روز آینده نقش لوکادیا مشخص خواهد شد

گل محمدی در پاسخ به این سوال که «در مورد مشکل پرسپولیس در خط حمله، اگر لوکادیا به ایران برنگردد، به دنبال بازیکنان داخلی هستید یا خارجی؟» گفت: ابتدا باید تکلیف لوکادیا مشخص شود. این اتفاق در چند روز آینده رخ خواهد داد. اینکه برمی گردد یا نه و اصلاً چگونه برمی گردد. فعلا نمی توانم پاسخ قطعی به این سوال بدهم و باید منتظر بمانیم اما در صورت عدم بازگشت لوکادیا باید برای تقویت این پست اقدام کنیم. دو روز پیش این اتفاق افتاد و در دربی شرکت کردیم. من زیاد به آن فکر نکرده ام. در حال حاضر نمی توانم در مورد آن اظهار نظر کنم.

با نزدیک شدن به زمان نقل و انتقالات، شایعات زیادی به گوش می رسد

وی درباره مطرح شدن شهریار مقانلو به عنوان گزینه اول پرسپولیس در نقل و انتقالات گفت: هر چه به زمان نقل و انتقالات نزدیک می شویم شایعات و اسامی زیادی به گوش می رسد که صحت ندارد. صحبت در مورد یک مهاجم دیگر از نظر من بسیار غیرحرفه ای است و قطعا اگر قرار باشد با این بازیکن صحبت کنیم، قطعا بعد از شروع پنجره نقل و انتقالات خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که عیسی آل کثیر بازیکن آزاد بوده و باشگاه پرسپولیس می توانست زودتر با این بازیکن قرارداد ببندد تا در دربی به قرمزها کمک کند، تاکید کرد: بهبودی آل. – کثیر هنوز به این مرحله نرسیده ای. برای بازی آماده شوید. هنوز شش ماه از مصدومیتش نگذشته است. اگر بخواهد وارد تیم شود، فکر می کنم دو ماه دیگر زمان نیاز دارد و باید بازی های تدارکاتی انجام دهد و بیشتر تمرین کند. عیسی هنوز آن مرحله را پشت سر نگذاشته است و مطمئناً در روزهای آینده با او برخورد خواهیم کرد. این درخواست من بود و این گفتگو از یک ماه پیش انجام شد. تنها چیزی که باقی می ماند توافق دو طرف است که البته خود بازیکن هم خواهان ماندن است و باشگاه با او وارد مذاکره می شود.

  در مورد سود سهام عدالت چطور؟

گل محمدی در پایان درباره تاثیر کمبود هواداران در دربی توضیح داد: قطعا کمبود تماشاگر ضربه بزرگی به فوتبال ما و آینده فوتبال است. نمی دانم تا کی می خواهد این روند ادامه پیدا کند. قبل از دربی اعلام شده بود که این دیدار با تماشاگر برگزار می شود و همه از این بابت خوشحال بودیم. دلمان برای هواداران هم تنگ شده است. امیدوارم بتوانیم این بازی خوب را جلوی هوادارانمان انجام دهیم. به هر حال یک سری تصمیمات وجود دارد که فکر می کنم نه فدراسیون و نه سازمان لیگ نمی توانند آن را بگیرند. یک سری تصمیمات از بالا گرفته می شود و ما از آن خبر نداریم. نمی دانم چه زمانی درهای ورزشگاه ها را به روی هواداران باز می کنند. فوتبال برای هواداران است و فوتبال بدون آنها لطفی ندارد. امیدوارم تصمیماتی گرفته شود تا تیم ها بتوانند از حضور تماشاگران استفاده کنند. هم به عنوان درآمد و هم به عنوان اسپانسر. متأسفانه اکنون این شور و شوق از بین رفته است. در تمام دنیا درهای ورزشگاه باز است اما اینجا هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

عنصر گرافیکی برای پایان دادن به تصویر

دیدگاهتان را بنویسید