عینک گوگل، زیرنویس دنیای واقعی

گوگل نمونه اولیه عینک هوشمندی را معرفی کرده است که می تواند واقعیت افزوده (AR) را در زمان ترجمه حرفه ای نشان دهد.

این عینک با مترجم گوگل کار می کند و کاربر با استفاده از آن می تواند ترجمه کلمات طرف مقابل را بصورت متنی و لحظه ای مشاهده کند. کاربر هنگام خواندن پست ها متوجه صحبت های طرف مقابل می شود. در واقع، زیرنویس ها در دنیای واقعی هستند.

گوگل جزئیات یا زمان دیگری را برای عرضه این عینک اعلام نکرده است.

پیشرفت های مداوم گوگل در ابزارهای واقعیت افزوده از طریق تلفن، جستجو و لنزها آماده انتقال به عینک آن است.

در حال حاضر هیچ نشانه روشنی از زمان خرید این عینک وجود ندارد.

گوگل سال هاست که در زمینه واقعیت مجازی و واقعیت افزوده فعال بوده است. اگرچه هنوز هیچ شرکتی به صورت روزانه از عینک هوشمند استفاده نمی کند، به نظر می رسد گوگل دوباره تلاش خواهد کرد.

یکی از جالب ترین بخش های نوآورانه عینک جدید تمرکز بر کاربرد عملی است. توانایی درک مفید است.

این عینک ها روی دایناسورهای شناور یا تجربیات جادویی و تخیلی تمرکز نمی کنند. آنها سعی می کنند کمک کنند، آخرین جاه طلبی های متا در زمینه شیشه های هوشمند نیز ابزارهای مفیدی را ارائه می دهند و تجربه و ابزار گوگل برای این چالش مناسب به نظر می رسد.

همانطور که ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل در یک پست وبلاگی اشاره کرد، این شرکت در حال کار بر روی نمونه اولیه عینکی است که این زبان را در یک تجربه دوراندیشانه ارائه می دهد. کار واقعیت افزوده گوگل احتمالاً ادامه خواهد داشت، اما به نظر می رسد که در ابتدا سعی در ارائه خدمات دارد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

این عینک اکنون بسیار متفاوت و جادویی تر از هدفون های واقعیت افزوده به نظر می رسد. از بسیاری جهات، این همان کاری است که همیشه انتظار داشتم روزی گوگل گلس انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید