عکس شگفت انگیز شهر لرستانی

شهره لرستانی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون که در روزهای اخیر پدر عزیزش را از دست داد یکی از پرکارترین بازیگران عرصه بازیگری است که با وجود وضعیت روحی نامطلوب همچنان مسئولیت را بر عهده دارد.

این هنرمند که امسال شکم خود را تحت عمل جراحی قرار داده و وزن زیادی کاهش داده بود، در مراسم ختم پدرش با ظاهری متفاوت و تکان دهنده ظاهر شد و تغییرات ظاهری او بسیار محسوس بود.

بانوی هنرمندی که در جریان فیلمبرداری فصل دوم سریال دوستت دارم در سوگ درگذشت پدرش با یادداشتی غم انگیز صفحه شخصی خود را به روز کرد.

شهره لرستانی با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت:

من هم شما را دوست دارم….

سریال جدید به تهیه کنندگی مهران رسام و کارگردانی مجید پرکار

داشتم روی این پروژه کار می کردم که پدرم به رحمت خدا رفت ….

با تشکر از دوستان جان … از محسن حسن پور مهربان و دیگر همکاران خوبم در این پروژه که برای پشت سر گذاشتن روزهای سخت و بازگشت به کار از من حمایت کردند … با دلی غمگین نقشی نیمه کمدی بازی می کنم …

گاهی در کشاکش صحنه های شاد یاد داستان قدیمی (اشک دلقک) می افتم. اما فداکاری برای کار قوی تر از غم و اندوه است. یکی از آن روزها افشین پسر عمویم از من پرسید: الان چطور جلوی دوربین کمدی بازی می کنی؟ و من گفتم نمی دانم …

اما ….. حالا … بعد از ده روز … فهمیدم … 🙁 فداکاری به کارم و احساس مسئولیت حرفه ای ) ….

  کل سیستم حکومتی و حکومتی در دست اصولگرایان است ، آیا همچنان انتقاد می کنید؟

… و آن خواهد گذشت ….

در این سریال با : میرطاهر مظلومی عزیز مسعود فورتون گرانقدر … و سید مهدی گیم مقام شریف و تیمی صادق و دوست داشتنی و دلسوز … امیدوارم مردم هم خوششون بیاد .

سریال من هم دوستت دارم در نوروز 1400 برای اولین بار از شبکه بهداشت پخش شد.این سریال در هر قسمت به مدت 5 دقیقه با حضور امیرحسین صدیق، نگار عابدی، مسعود فورطوان، چالش های روزمره خانواده ها را روایت می کند. عرفان برزین و ترنم کاظمی.

فصل دوم این سریال در 90 قسمت 7 دقیقه ای ساخته می شود و بازیگران جدید آن از شهریور ماه مقابل دوربین فیلمبرداری قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید