عوامل موفقیت تیم ملی از دیدگاه حشمت مهاجرانی

سرمربی سابق تیم ملی درباره وضعیت تیم تحت هدایت کی روش صحبت کرد.

حشمت مهاجرانی در خصوص شروع جام جهانی و وضعیت تیم ملی ایران گفت: از آمادگی تیم ملی و سطح آمادگی بازیکنان اطلاعی نداریم. بازی اخیر با تونس هم محرمانه بود و چیزی از او ندیدیم اما امیدوارم مفید بوده باشد و کادر فنی خواسته هایش را برآورده کند. وضعیت تیم ملی بستگی به میزان آمادگی بازیکنان دارد و اینکه آیا در اردو به هماهنگی لازم رسیده اند یا خیر و امیدوارم شرایط خوبی داشته باشیم.

وی افزود: جدای از بعد فنی و تاکتیکی این مهم است که بازیکنان از آمادگی جسمانی و روحی خوبی برخوردار باشند. بر اساس آنچه در کنفرانس های مطبوعاتی دیده ام، روحیه تیم خوب به نظر می رسد و این می تواند چیز خوبی باشد.

پیشکوت درباره باخت ایران مقابل تونس گفت: همانطور که گفتم بازی با تونس را ندیدیم. بدون شک نتیجه می تواند روی روحیه و اعتماد به نفس تیم تاثیر بگذارد اما نمی دانیم کدام بازیکنان بازی کردند و هدف کادر فنی چه بود و امیدوارم کی روش به خواسته هایش رسیده باشد.

مهاجرانی در خصوص بازی فردا مقابل انگلیس گفت: بدون شک این سخت ترین بازی ما در مرحله گروهی است، ما چندین عامل مهم و مثبت داریم که یکی از آنها روحیه بالای بازیکنان و دیگری تجربه عالی کی روش در جهان است. جامی که می تواند کمک زیادی به ما کند. کی روش چندین سال در انگلیس کار کرده و با فوتبال آنها آشناست و فکر می کنم نتیجه این بازی با توجه به اینکه انگلیس در این بازی قطعاً می خواهد حمله کند، به ساختار دفاعی ما برمی گردد و اگر بتوانیم یک دفاع خوب ترتیب دهیم. ، می توانیم با آن روبرو شویم. تیم باید نتیجه بگیرد، اما در بازی های تدارکاتی که اخیرا دیده ایم، فرصت های زیادی به حریف داده ایم و این کمی نگران کننده است. امیدواریم همان ساختار دفاعی منسجمی را که در دوران قبل از کیروش دیدیم، ببینیم.

  دیوید بختیاری را می شناسید؟

وی درباره شانس صعود ایران از این گروه گفت: شرایط صعود به دور بعد را داریم و اگر عملکرد خوبی از تیم ملی ببینیم می توانیم نتایج خوبی از این گروه بگیریم و به دور بعد صعود کنیم. این اتفاق همانطور که در تاریخ فوتبال ایران رخ نداده است، می تواند اتفاق خاصی باشد و بازیکنان خوب و با تجربه ای برای رسیدن به این هدف داریم و کافی است مشکلات نگران کننده ای که ذکر شد برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید