عوارض جانبی جدی استفاده از فیبر برای پوست صورت

556119 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، بسیاری از ما هنگام شستن صورت اشتباهات زیادی مرتکب می شویم. یکی از اشتباهات رایج هنگام شستن صورت استفاده از فیبر است. استفاده از خزه و کشیدن انواع حوله های زبر و نرم در سرویس بهداشتی بر روی پوست صورت نه تنها باعث تمیزی و شادابی پوست می شود، بلکه عوارض زیادی برای پوست ایجاد می کند. در این بخش به شما خواهیم گفت شستن صورت با فیبر چه آسیبی به پوست شما وارد می کند.

روشی کاربردی برای از بین بردن جوش های صورت

استفاده از نت برگ به چند دلیل ممنوع است که در ادامه می خوانید.

خشکی پوست

پوست صورت نازک‌تر، حساس‌تر و گاهی خشک‌تر از پوست سایر قسمت‌های بدن است. مالیدن صورت با فیبر و کیسه منجر به از بین رفتن چربی های طبیعی و لایه های سطحی پوست صورت و خشک شدن پوست می شود. اگر پوست شما خشک است، ممکن است پوسته پوسته یا خارش داشته باشد.

برای بازگرداندن رطوبت از دست رفته به پوست، از مرطوب کننده های مبتنی بر روغن استفاده کنید. این مرطوب کننده ها حاوی موادی هستند که پوست شما را هیدراته نگه می دارند.

التهاب پوست

مالیدن پوست صورت با الیاف و کیسه ها رابطه مستقیمی با التهاب پوست دارد. لایه برداری صورت، لایه های محافظ صورت را از بین می برد و باعث تحریک و التهاب بیشتر می شود. اگر از صابون لیف استفاده می کنید، توجه داشته باشید که این پاک کننده خشن، مرطوب کننده های طبیعی پوست را از بین می برد، به رگ های خونی پوست آسیب می رساند و باعث قرمزی و التهاب صورت می شود.

  بازیکنان پشتیبان استقلال با شخصیت های اصلی فاصله زیادی دارند

ظهور لکه ها روی پوست

اگر پوست صورت خود را با فیبر و صابون بشوییم، پوست شما نازک می شود و لایه های محافظ صورت از بین می رود و این احتمال ایجاد لکه های پوستی در اثر تماس با نور خورشید را افزایش می دهد.

افزایش آکنه روی پوست

ممکن است وسوسه شوید که صورت خود را لایه برداری کنید تا از شر جوش ها و باکتری ها خلاص شوید، اما شستن شدید صورت و شستشوی صورت باعث تحریک پوست و بدتر شدن آکنه می شود. همچنین فیبر می تواند باکتری ها را از سطح بدن به پوست حساس و لطیف صورت منتقل کند و احتمال التهاب پوست و آکنه را افزایش دهد.

چروک شدن پوست

متخصصان پوست و زیبایی توصیه می کنند که صورت خود را با فیبر نشویید زیرا کشیدن فیبر روی صورت منجر به برداشتن لایه پوست می شود و پوست انعطاف پذیری و چین و چروک خود را از دست می دهد. شستشوی مداوم صورت باعث خشکی پوست و به دنبال آن افزایش چین و چروک و پیری زودرس پوست می شود.

نکات مهم در مورد استفاده از برگه

در صورت تمایل، هر از چند گاهی بدن او را مسواک بزنید، از موهای نرم و پارچه مانند استفاده کنید و به آرامی موها را روی بدنش حرکت دهید.

مکانی را بیرون از حمام برای برگ در نظر بگیرید و آن را در معرض نور خورشید و در هوای آزاد قرار دهید تا خشک شود، زیرا قرار دادن برگ در حمام های تاریک به مدت طولانی می تواند آن را به منبع آلودگی تبدیل کند که باعث بیماری، قارچی و عفونی شدن آن می شود.

  چگونه ارز قراردادی بخرم؟

اگر پوست چرب دارید یکی از ساینده های خوب اسفنج های مخصوصی است که معمولا در داروخانه ها به فروش می رسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید