عملکرد کی روش در فدراسیون فوتبال در حال بررسی است

540899 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، حمید سجادی در حاشیه جلسه امروز شورای دولت در خصوص برخی نارضایتی ها از عملکرد کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال ایران، در پاسخ به این سوال که آیا ناراضی مردم تحلیل علمی شده است؟ وی گفت: فکر می کنم فدراسیون و مدیریت باید در این باره صحبت کنند. در طول یک سال گذشته فدراسیون ما شرایط خاصی داشت و سعی کردیم هم وظایف نظارتی و هم وظیفه کمکی را انجام دهیم. منتظر نظر فدراسیون هستیم تا تصمیمات فنی آنها را با ما در میان بگذاریم.

ادامه مطلب

وی با بیان اینکه یکی از پربارترین جام های جهانی که ایران در آن حضور داشت دوحه بود، گفت: طبق دستور رئیس جمهور و آقای مخبر، هر کدام از دستگاه ها وظایفی را بر عهده داشتند و وزارت ورزش هم از نظر کیفی برخوردار بود. و حضور کمی تیم ایران در بازی ها مورد توجه قرار گرفت. آمارها نشان می دهد علاوه بر امور ورزشی، نظارت بر توزیع بلیت، کاهش قیمت بلیت و ارسال بلیت خریداری شده یا کنترل فضای فرهنگی ورزشگاه در زمان بازی تیم ایران از وظایف وزارت ورزش بوده است. اتفاقات خوبی افتاد این گزارشی است که نشان می دهد از نظر عملکرد کل ایران و وزارت ورزش در این بازی ها نتایج خوبی کسب کرده ایم.

وزیر ورزش و جوانان همچنین گفت: نایب قهرمانی در مسابقات جهانی آمریکا را به همکاران فدراسیون کشتی تبریک می گویم که با شرایطی که برای تیم ایجاد کردند این اتفاق افتاد. تیم چه کادر فنی و چه رقبا تحت فشار بود اما باز هم نتایج کسب شده خوب و حضور مقتدرانه بود.

  سال ها بعد رضا ایرانیانش به سریال بیشان پیوست

وی ادامه داد: خسته نباشید به همکارانم از وزارت ورزش و جوانان قطر می گویم میزبان جام جهانی باشند. اتفاقات ارزشمندی در دوحه رخ داد و اتفاق مهمی در محله ما بود. اتفاقات مهمی بود، امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی در فوتبال امروز نگاه جدیدی به فوتبال کشورمان داشته باشیم.

سجادی همچنین دربی را به خوبی توصیف کرد و گفت: البته واقعا جای تماشاگران خالی بود، امیدوارم هماهنگی ها انجام شود تا حامیان اصلی ورزش در کشور را داشته باشیم که به فضاهای ورزشی گرما و غنا می بخشند، در ورزش. مراکز و استادیوم ها در آینده نزدیک

وی همچنین قهرمانی کشور در مسابقات جهانی ووشو در رده جوانان کشور را تبریک گفت و افزود: چین مهد ووشو در جهان است، وقتی تیم ایران در رده جوانان قهرمان جهان می شود نشان از عزم و اراده فدراسیون این کشور دارد. ورزش و چیزی بسیار ارزشمند است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید