علی نژاد: شرایط پرسپولیس ایده آل نیست

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک معتقد است شرایط پرسپولیس ایده آل نیست و شاگردان سید مهدی رحمتی می توانند از این فرصت برای شکست سرخپوشان استفاده کنند.

محمد علینژاد درباره شرایط تیمش در آستانه بازی با پرسپولیس گفت: مدت نسبتا زیادی در لیگ برتر نتایج خوبی کسب نکرده ایم اما خوشبختانه الان شرایط تیم خوب است و توانستیم این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم. ما مقابل پرسپولیس بازی می کنیم و هدفی جز برد نداریم چون می خواهیم جام حذفی را ببریم پس باید این بازی را ببریم و یک قدم جلوتر برویم.

وی در پاسخ به این سوال که «چرا آلومینیوم اراک هفته ها با بحران متقاعدکننده مواجه شد؟» در ابتدای لیگ وضعیت خوبی داشتیم و باعث تاسف بود که این روند ادامه پیدا نکرد. اگر نتایج خوبمان ادامه پیدا کند الان مدعی سهمیه لیگ قهرمانان می شدیم. با این حال تمام هدف ما درخشش در جام حذفی و کسب نتایج خوب در ادامه مسابقات لیگ برتر است.

علینژاد با اشاره به دیدار فردای تیمش با پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس برخلاف سال های گذشته شرایط ایده آلی ندارد و می توانیم از این فرصت نهایت استفاده را ببریم. البته نمی توان گفت بازی آسانی داریم چون پرسپولیس به چیزی جز برد در خانه فکر نمی کند. قطعا بازی جذابی را شاهد خواهیم بود و امیدوارم پیروز از میدان خارج شویم.

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک در پایان گفت: تیم ما در این فصل در چند بازی از قضاوت آسیب دیده است. امیدوارم تصمیم داور در بازی فردا عادلانه باشد و تیم ما به آنچه شایسته است برسد.

  بخش های معاف از مالیات بر ارزش افزوده / مالیات طلافروشان چگونه محاسبه می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید