علی دی یکی از الگوهای بازیکنان جوان است

527211 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، هداد عزیزی در مراسم افتتاحیه سالن تخصصی آکادمی فوتبال خود در بین نوجوانان و جوانان گفت: فوتبالیست بودن درآمد خوبی دارد اما علاوه بر اخلاقی بودن باید درس را جدی گرفت. وضعیت.”

خداداد با اشاره به تحصیلکردگان فوتبال ملی ایران، دایی را یکی از الگوهای فوتبالیست های جوان معرفی کرد و افزود: قطعاً تحصیلات عالی در شکل فوتبال و زندگی مردم تأثیر مهمی دارد.

در این مراسم که با حضور علوی رئیس هیات ورزش شورای شهر مشهد و تعدادی از ستاره های قدیمی فوتبال برگزار شد، هداداد با ابراز تأسف از خالی بودن تیم های ملی از بازیکنان مشهدی گفت: سن و سال مهم است. استعدادهای شهر که در آکادمی ها شناسایی می شوند، شکوفا نمی شوند مگر اینکه در میادین رسمی کشور بازی کنند.

وی از رئیس کمیسیون ورزش شورای شهر خواست امکاناتی را فراهم کند تا مشهد با خرید امتیاز حضور پررنگ تری در لیگ برتر رده های اصلی داشته باشد.

هداد دلیل عقب ماندگی فوتبال خراسان را بی اعتمادی به نیروهای بومی و سرمایه های شهرستانی عنوان کرد و گفت: برای اینکه بستر مناسبی برای نشان دادن و مصرف گرا ماندن استعدادهای شهرستان فراهم نشود، صعود و سقوط کنند.

در این مراسم علوی رئیس کمیسیون ورزش شورای شهر نیز قول داد خراسان علاوه بر ایجاد زیرساخت ها برای فوتبال در رده های بزرگ با خرید امتیاز بتواند وارد لیگ های معتبر کشوری در رده های بزرگ شود.

انتهای پیام/

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید