علاقه میمون به شستن لباس + فیلم

روزانه ویدیوهای زیادی در فضای مجازی منتشر می شود، از فیلم های سرگرمی و آموزشی گرفته تا ورزش و رویداد. اما برخی از آنها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار می گیرند و تبدیل به فیلم های داغ می شوند، مانند فیلم لباس شستن میمون!

پس از انتشار این ویدیو با استقبال کاربران مواجه شد و تبدیل به ویدیوی محبوب شد. در این ویدیو این میمون باهوش با دستان خود مانند یک انسان لباس پوشیده است. این ویدیو نشان می دهد که این حیوان ابتدا چندین بار به لباس ها ضربه می زند و سپس آنها را آبکشی می کند.

پس از انتشار این ویدیو با استقبال کاربران مواجه شد و تبدیل به ویدیوی محبوب شد. در این ویدیو این میمون باهوش با دستان خود مانند یک انسان لباس پوشیده است. این ویدیو نشان می دهد که این حیوان ابتدا چندین بار به لباس ها ضربه می زند و سپس آنها را با آب آبکشی می کند.

سپس چندین بار لباس هایش را مسواک زد تا کثیفی آن پاک شود.

این ویدیو از زمان انتشار در اینستاگرام بیش از 96000 بازدید داشته است. بسیاری از بینندگان گفتند که این ویدیو آنقدر جالب و سرگرم کننده بود که باعث خنده آنها شد. برخی نیز به سوء استفاده انسان ها از حیوانات در کارشان اشاره کردند. برخی دیگر میمون ها را حیوانات باهوشی می دانند که می توانند با تماشای انسان چیزهای زیادی از فعالیت های خود بیاموزند. در ادامه می توانید این ویدیوی جالب را مشاهده کنید.

  لایحه رتبه بندی معلمان هفته آینده در مجلس نهایی می شود

دیدگاهتان را بنویسید