عظمت کی روش را همه می دانند

مرتضی پورعلیگنجی پس از برد 2 بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز گفت: ابتدا به هواداران عزیزمان تبریک می گویم که از ما حمایت کردند. بازی اول همیشه سخت است و دیدیم که تیم های بزرگ دنیا هم نتیجه درستی نگرفتند. متاسفانه در برخی جزئیات نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که مشخصا بعد از بازی انگلیس که منجر به پیروزی ایران مقابل ولز شد، چه اتفاقی افتاد، تصریح کرد: این یک مسابقه فوتبال است و اتفاقات خاصی در آن رخ می دهد. برزیل در کشور خود 7 گل از آلمان دریافت کرد. مقابل انگلیس نتوانستیم در برخی جزئیات خوب باشیم و مقابل یک تیم خوب انگلیسی هم نتیجه خوبی نگرفتیم. خدا را شکر این سه امتیاز را گرفتیم و امیدوارم در بازی بعدی هم امتیاز بگیریم.

مدافع تیم ملی ایران در خصوص صحبت های کارلوس کی روش به ملی پوشان پس از شکست 6 بر 2 مقابل ایران، خاطرنشان کرد: همه از شخصیت و عظمت کی روش آگاه هستند. او در پایان بازی با انگلیس فقط به ما گفت که بازی تمام شده و زمان زیادی برای ناراحتی نداریم. کی روش گفت باید تلاش کنیم در دیدارهای بعدی نتایج درستی بگیریم و دل مردم ایران را شاد کنیم. ما هر کاری که بتوانیم انجام می دهیم تا در مقابل آمریکا نتیجه درستی بگیریم و از گروه B صعود کنیم.

پور علیگنجی درباره علت تصمیم ملی پوشان برای خواندن سرود کشورمان گفت: ما برای مردم ایران می جنگیم و انشالله دل آنها را شاد می کنیم.

  هواشناسی/ کاهش ۴ تا ۶ درجه ای دما در شمال کشور

دیدگاهتان را بنویسید