عطر مو چیست و چگونه استفاده می شود؟

577217 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، عطر زدن به مو باعث ماندگاری بیشتر بوی عطر و پخش شدن بیشتر در فضا می شود. از آنجایی که عطرهای معمولی حاوی الکل هستند، نمی توانید آنها را روی موهای خود استفاده کنید زیرا باعث خشکی و آسیب به موهای شما می شوند. به همین دلیل عطرهای مخصوص مو برای جلوگیری از خشک شدن و آسیب رسیدن به موهای شما تولید شده است.

رایحه درمانی چیست و چه خواصی دارد؟

عطر مو چیست؟

می توانید برای ماندگاری عطر، پخش شدن بیشتر و یا جلوگیری از بوی سیگار به موهای خود عطر بزنید.اگر عادت دارید هر از چند گاهی به موهای خود ادکلن بزنید، بهتر است این عطر را متوقف کنید. برای استفاده روی بدن و لباس و الکل موجود در آنها به موها آسیب می رساند و باعث خشکی و شکنندگی مو می شود و به مرور زمان باعث تیره شدن موها می شود.

ماست مو (به انگلیسی hair mist) محصولی است که الکل ندارد و فرمول آن به گونه ای ایجاد شده است که با مو و پوست سر سازگار است و از ماندگاری آن لذت می برید. بوی شامپو، ماسک مو و نرم کننده مدت زیادی باقی نمی ماند و پس از چند ساعت از بین می رود. اگر می خواهید موهایتان برای مدت طولانی تری بوی خوبی داشته باشد، می توانید از عطر مو استفاده کنید. شما می توانید از عطر بر روی مو و بدن خود استفاده کنید، اما ماندگاری آن کمتر است.

بهترین زمان استفاده از عطر مو

بهترین زمان برای استفاده از عطر مو روی موهای مرطوب بعد از حمام است، استفاده از عطر مو روی موهای مرطوب باعث جذب بهتر عطر و ماندگاری بیشتر روی موها می شود.

  بیت کوین خفته بیدار شد / قیمت روزانه ارزهای دیجیتال

نحوه استفاده از عطر مو

قبل از استفاده، بطری میست مو را تکان دهید تا مولکول های عطر فعال شود و دسته ای از موها را بردارید و بلند کنید و عطر مو را روی پوست سر و ریشه مو اسپری کنید سپس با نوک انگشتان پوست سر و ریشه مو را ماساژ دهید. جذب مو می شود

برای افزایش ماندگاری عطر مو به جای اسپری مستقیم روی موها می توانید عطر را در هوا اسپری کنید و زیر آن بایستید تا عطر روی موهایتان بماند.

فواید استفاده از عطر مو

موهای سر متخلخل است و عطر به خوبی در این منافذ نفوذ می کند و هر بار که سر خود را تکان می دهید و موها در هوا حرکت می کنند، عطر آنها به هوای اطراف پخش می شود.

– بدون الکل

– حاوی روغن های خوراکی

– ماندگاری بالا

– انتشار بالا

– خنثی کردن بوی سیگار

– آبرسانی به مو و جلوگیری از خشکی و وز مو

– نرم کننده مو

– بهبود بافت مو

منبع: بیتوته

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید