عروسی عجیب/ این دختر عاشق پیرمرد 83 ساله شد + عکس

بهترین چیزی که حتی گاهی اوقات می تواند سرنوشت ما را تغییر دهد، ازدواج با عزیزی است که بتوانیم زندگی ایده آل و جذابی را با او شروع کنیم و مسیر زندگی ما با مسیر قبلی تغییر زیادی کند. اما مسلماً هر چیزی قوانین و مقررات خاص خود را دارد و ازدواج نیز از این قاعده مستثنی نیست!

بی شک برای ازدواج قوانین و محدودیت هایی وجود دارد که می توان با رعایت آنها، خوشبختی را به بهترین شکل ممکن تجربه کرد و مهم ترین آنها اختلاف سنی طرفین است! شاید شما اختلاف سنی یک رقمی را دیده باشید، اما آیا تفاوت سنی 56 ساله دو کشور را دیده اید؟! باور نکردنی است و با خود می گویید که اصلا امکان پذیر نیست!

ماجرای عشق یک دختر 27 ساله و یک شمنیست معروف 83 ساله اندونزیایی یکی از ترسناک ترین و تکان دهنده ترین اخبار شبکه ها و مجلات مجازی است! همانطور که می بینید اختلاف سنی این زوج بسیار زیاد است و تا این که دختر جوان اعلام کرد که عاشق شوهرش است!

ازدواج

اولین آشنایی دختر 27 ساله ای به نام های “نورایینی” و “سودریگو” 83 ساله برای اولین بار در تیرماه اتفاق افتاد که او و پدر و مادرش برای خرید به خانه سودریگوی معروف 83 ساله رفتند. مشورت کرد و عاشق او شد. او چندین بار به بهانه های مختلف با او ملاقات کرد.

تفاوت سنی

طولی نکشید که سودریگو عاشق نوراینی جوان شد و از او خواستگاری کرد و نوراینی درخواست او را پذیرفت! این ازدواج تکان دهنده اتفاق افتاد و خانواده دختر جوان برای مدت کوتاهی آن را پذیرفتند در حالی که پدر نوزاد 51 ساله و 32 سال از دامادش کوچکتر است!

  حمله راهزنان مسلح به ماموران پلیس 110

خانم تارتی، یکی از دختران سودریگو، در مصاحبه ای گفت که پدرش بارها از نوراینی خواسته بود تا زنی را با توجه به سنش انتخاب کند، اما دختر اصرار داشت که سدریگو را متقاعد کند تا با او ازدواج کند. آنها سرانجام در 18 آگوست مقابل چشمان روستاییان با هم ازدواج کردند و دختر جوان اولین ازدواج و سودریگو چهارمین ازدواج خود را دارند!

دیدگاهتان را بنویسید