عرضه لوازم خانگی چکه ای در بازار

533418 خبر ناگهانی

20 روز از آغاز سال جدید می گذرد و اکثر بازارها فعالیت خود را از سر گرفته اند، اما با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان، بیشترین ازدحام برای کالاهای اساسی و مصرفی و در سایر بازارها از جمله منازل است. بازار لوازم خانگی

بیشتر بخوانید: بازار لوازم خانگی در حالت نیمه تعطیل است

در حال حاضر اکثر خرده فروشان لوازم خانگی از کاهش چشمگیر معاملات گلایه دارند و می گویند با افزایش قیمت کالاهای اساسی مصرفی، خانواده ها ترجیح می دهند سبد درآمدی خود را به خرید این کالاها اختصاص دهند و خرید لوازم خانگی در اولویت قرار گرفته است. البته فروشندگان تاکید می کنند که رکود بازار نسبت به اسفند سال گذشته بیشتر است و اکثر کارخانه ها هنوز لیست قیمت جدیدی اعلام نکرده اند و تعدادی دیگر از تولیدکنندگان نیز برای تعیین وضعیت بازار و تولید اقدام به عرضه محصولات قطره ای می کنند. انواع محصول شما

قابل ذکر است که هفته گذشته تعدادی از تولیدکنندگان نیز فروش کالا را ممنوع کردند. فروشندگان لوازم خانگی می گویند در حال حاضر انبارها مملو از اجناس است و عرضه اجناس چکه ای از سوی تولیدکنندگان کمتر محسوس است، اما در صورت رشد بازار و افزایش فروش، عرضه اجناس قطره چکانی نیز خود را نشان خواهد داد.

علاوه بر این باید به افزایش قیمت کالای قاچاق اشاره کرد که در سال گذشته قیمت کالای قاچاق نسبت به کالاهای داخلی کاهش چشمگیری داشته است، بنابراین برخی خریداران تمایل بیشتری به خرید کالای قاچاق دارند. اما در شرایط کنونی به دلیل نوسانات قیمت دلار و محدودیت در بازارهای مرزی، همراه با افزایش تعرفه کامیون داران، ورود کالاهای قاچاق به بازار مختل شده و قیمت کالاهای قاچاق کاهش یافته است. در حال افزایش است. به عنوان مثال کولر گازی ۷ میلیون تومانی امروز ۱۱ میلیون تومان قیمت دارد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

با روند رو به رشد قیمت کالاهای قاچاق می توان به فروش بیشتر محصولات داخلی در بازار خوش بین بود، اما به شرطی که کارخانه های داخلی به دلایل مختلف روند رو به رشد را در فهرست قیمت های جدید اعمال نکنند، زیرا در رکود بازار راکد تشدید خواهد شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید