عرضه خودرو چند برابر می شود

531093 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، عبدالله توکلی لاریجانی با اشاره به اینکه «سامانه یکپارچه توزیع خودرو» از امروز آغاز شد، گفت: از روز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه امکان ثبت نام در سامانه فراهم می شود.

مدیرکل دفتر صنعت وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: با راه اندازی «سامانه یکپارچه توزیع خودرو»، هیچ خودروسازی دیگری خودروهای خارج از این سامانه را عرضه نخواهد کرد و از این رو تمامی خودروسازان دولتی و خصوصی عرضه می کنند. بخش باید خودروهای خود را از طریق این سیستم تحویل دهد.”

بیشتر بخوانید:

وی گفت: ظرفیت تحویل خودرو چندین برابر پیشنهاد قبلی است.

توکلی لاریجانی گفت: در حال حاضر تعداد خودروهای ناتمام و به عبارتی پارکینگ به 50 هزار خودرو رسیده است در حالی که در مدت مشابه سال گذشته تعداد خودروهای پارکینگ حدود 200 هزار خودرو بوده است.

مدیرکل دفتر صنعت وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بخشی از افزایش عرضه خودرو به دلیل تکمیل کفپوش و خودروهای تولیدی قابل تحویل به بازار است، افزود: مشکلاتی وجود دارد. اول اینکه آمار تولید منتشر شده توسط خودروسازان شامل محصولات ناقصی است که قابل تحویل نبوده و در کف پارکینگ ها مانده اند.

وی افزود: با توجه به عرضه خودرو از طریق «سامانه یکپارچه توزیع خودرو»، عرضه خودرو با ظرفیت خودروسازان برابری می کند و اجازه نمی دهیم از ظرفیت عرضه خودرو فراتر رود.

منبع: فارس

انتهای پیام/

  اعتیاد ناخواسته؛ دادن مادران باردار به فرزندانشان

دیدگاهتان را بنویسید