عالمی: قهرمانی شایسته استقلال بود

562695 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، ایمان عالمی مربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران درباره بازی استقلال مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی خوب و دیدنی بود. هر دو تیم خوب بازی کردند. حملات استقلال از ابتدا شروع شد و بازیکنان این تیم با انگیزه انرژی زیادی صرف کردند. به نظر من این یکی از بهترین بازی های استقلال بود. آبی ها امسال بازی های خوبی داشتند اما این بازی عالی بود چون شاگردان مجیدی بهتر از همیشه از نظر روحی کار کردند. قهرمانی شایسته استقلال بود و با این پیروزی به پایان رسید. به هواداران تبریک می گویم.

بیشتر بخوانید:

پیشکسوت آبی ها درباره عملکرد درخشان حردانی گفت: تصمیم برای حضور حردانی در جام جهانی با سرمربی تیم ملی بود اما فکر می کنم حردانی در پست خود یکی یا بهترین استقلالی ها در بازی های امروز و دیدارهای فصل بود. او در تمام دنیا حضور داشت و با انرژی خود به آبی ها کمک کرد تا قهرمان شوند. به نظر من او شایسته حضور در جام جهانی است و باید به فکر حضور در این تیم باشد. کادر فنی تیم ملی قطعا این موضوع را پیگیری خواهد کرد. بهترین راه حل را حداکثر خواهد کرد.

عالمی افزود: در آخرین دیدارهای فصل قطعا وضعیت روحی و روانی با ابتدای فصل متفاوت است. استقلال در بازی گذشته وضعیت روحی بسیار خوبی پیدا کرد و در این هفته موفق شدیم بازی زیباتری را شاهد باشیم. حالا با توجه به نتایج، استقلال قهرمان است. این فوتبال است و بهترین تیم های جدول گاهی اوقات ممکن است سقوط یا صعود احساسی داشته باشند. به نظر من کادر فنی در ایجاد این شرایط موثر بود. 27 هفته گذشت و استقلال بدون باخت در صدر قرار گرفت. یعنی همه اعضای باشگاه در شرایط خوبی هستند، یعنی از نظر روحی، روانی و تاکتیکی شرایط خوب است. مدیریت هم شرایط خوبی را برای قهرمانی این تیم ایجاد کرد.

  ذوالفقارنسب از هیئت مدیره پرسپولیس استعفا داد

وی درباره آینده استقلال و آماده سازی تیم خوب برای فصل آینده گفت: شما بهتر می دانید که در پایان فصل ممکن است باشگاه ها با مشکل عدم تمدید و مالی مواجه شوند. امیدوارم مدیریت فعلی بهترین شرایط را برای نقل و انتقالات بازیکنان، نقل و انتقالات و تامین مالی فراهم کند تا نقاط ضعف فصل آینده برطرف شود. هر چه زودتر بازیکنان تمدید کنند بهتر است چون فکر می کنم 7 یا 8 بازیکن در پایان قرارداد می روند. امیدوارم تمدیدها تمدید شود و از این پس برنامه ریزی خوبی برای فصل آینده انجام شود.

منبع: برنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید