ظرفیت 429 نفر در دوره های آزمون فوق تخصصی / ظرفیت پذیرش بومی مناطق محروم اعلام شد.

ظرفیت رشته های فوق تخصصی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سی و نهمین سال آزمون ورودی دستیاری فوق تخصصی 1401 اعلام شد. بر این اساس 429 دانشجو در 18 دانشگاه علوم پزشکی در 26 رشته تحصیلی در دانشگاه های علوم پزشکی پذیرش خواهند شد.

جزئیات ظرفیت پذیرش رشته ها و دانشگاه های پزشکی در جدول زیر آمده است:

ظرفیت 429 نفر در دوره های آزمون فوق تخصصی / ظرفیت پذیرش بومی مناطق محروم اعلام شد.

ظرفیت پذیرش افراد بومی در 25 منطقه آموزشی با اولویت مناطق محروم

همچنین ظرفیت پذیرش بومی در 25 منطقه آموزشی با اولویت مناطق محروم در سی و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیاری فوق تخصصی اعلام شد که این جدول نیاز هر استان یا شهرستان از سهمیه محلی مناطق محروم را نشان می دهد. زمینه های مختلف اجباری

متقاضیان دارای سهمیه بومی که کد محلات مناطق فقیرنشین را انتخاب می کنند، علاوه بر انتخاب دانشگاه برای آموزش، لازم است محل اشتغال خود را بر اساس استان محل خدمت انتخاب کنند. به عنوان مثال اگر داوطلب بزرگسال در رشته گوارش و کبد و اهل استان فارس باشد، علاوه بر انتخاب دانشگاه ها، باید یک یا چند محل خدمت در جهرم، فسا و لرستان را انتخاب کند.

متقاضیان دارای سهمیه بومی تنها در صورتی توجه داشته باشند که بتوانند به صورت غیرمجاز جهت بومی را انتخاب کنند، چنانچه در جدول ظرفیت پذیرش دانشجو بومی با اولویت در حوزه های حذفی استانی که در رشته خود مشغول به فعالیت هستند اعلام شده باشد. نیاز و می تواند تحصیل را انتخاب کنید از همه دانشگاه های تبلیغاتی.

متقاضیان می توانند برای مشاهده ظرفیت هر منطقه اینجا کلیک کنند.

  ایران؛ میزبان جام جهانی اسکی صحرایی

زمان انتخاب محل در سی و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی

انتخاب سایت سی و نهمین دوره کنکور دستیاری فوق تخصصی روز سه شنبه 30 فروردین ماه 1401 به پایان می رسد.متقاضیان مجاز به انتخاب رشته باید کد رهگیری و با در نظر گرفتن جدول ظرفیت نهایی وارد کنند. آزمون و جدول ظرفیت پذیرش دانش آموزان بومی با اولویت مناطق محروم به منظور انتخاب اولویت های محل تحصیل.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید