ظرفیت خوابگاه ها را برای پذیرش دانشجویان غیر بومی تنظیم کنید

552458 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، اردوان ارژنگ با اشاره به تصمیم ستاد ملی مبارزه با تاج و تخت کشور مبنی بر برگزاری کلاس های حضوری در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1401 و اینکه آیا خوابگاه های دانشگاه آمادگی پذیرش دانشجو دارند، گفت: پذیرش. دانش آموزان بنا به تصمیم ستاد ملی مبارزه با تاج و تخت نسبت به برگزاری کلاس ها به صورت حضوری.

وی ادامه داد: از سوی دیگر مقرر شد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی متناسب با شرایط، اصلاحاتی را در پروتکل های بهداشتی انجام دهد تا وضعیت کمی مساعدتر شود.

معاون دانشجویی سازمان امور دانشجویان افزود: به عنوان مثال ممکن است تصمیم گرفته شود در هر اتاق خوابگاه 4 نفر اسکان داده شود، این اتاق می تواند 4 نفر یا 6 نفر باشد اما 4 نفر می توانند از آن استفاده کنند. با این حال، برخی از ظرفیت ها کاهش یافته است.

ارژنگ یادآور شد: پیش از این اعلام شده بود که تنها 50 درصد ظرفیت خوابگاه ها از خارج از کشور پذیرش می کند، یعنی 3 نفر 6 نفره و 2 نفر 4 نفره، بنابراین تعدیل ظرفیت خوابگاه برای دانشجویان از خوابگاه انجام می شود. .

وی ادامه داد: در زمینه تغذیه نیز دانشگاه ها با بودجه جاری برنامه های خود را آماده می کنند و با انتشار بودجه در نیمه فروردین سال آینده برنامه های خود را بهبود می بخشند و امیدواریم مشکلی پیش نیاید.

منبع: مهر

انتهای پیام/

  زوال عقل با آزمایش خون پیش بینی می شود

دیدگاهتان را بنویسید