طوفان آبی در اهواز/ استقلال قهرمان شد

562874 خبر ناگهانی

به گزارش ورزشی ایسکانیوز از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، فولاد از ساعت 19:45 در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز میزبان استقلال بود که این دیدار با برتری دو بر صفر شاگردان مجیدی به پایان رسید.

امیرحسین حسین زاده در دقیقه 82 و صالح حردانی در دقیقه 73 برای استقلال و علیرضا کوشکی برای فولاد گلزنی کردند.

استقلال با این برد 63 امتیازی شد و در دیداری دیگر اختلافش با پرسپولیس را به 9 رساند و در صورت شکست پرسپولیس مقابل سپاهان می تواند سه هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شود. فولاد خوزستان با 42 امتیاز به طور موقت در رده چهارم جدول باقی ماند

ترکیب فولاد:

شهاب گردان، عارف آغاسی، موسی کولیبالی، مهدی شیری، وحید حیدریا، آرش رضاوند، حمید بوحمدان، ساسان انصاری، آیاندا پاتوسی، محمدرضا عباسی، شیمبا

ترکیب استقلال:

سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، رافائل سیلوا، عارف گلامی، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، کوین یمگا، امیرحسین حسین زاده و آرمان رمضانی.

کارت زرد:
زبیر نیک نفس (26) از استقلال

توضیحات گل:

فولاد صفر – استقلال یک (دقیقه 53: امیرحسین حسین زاده): حرکت خوب استقلال در سمت راست و فروش صالح حردانی به امیرحسین حسین زاده با کنترل دیدنی و شوتزنی فوق العاده زیبا و دیدنی به این بازیکن رسید، او توپ را به دروازه کوبید و اولین گل مسابقه را به ثمر رساند.

فولاد صفر – استقلال 2 (دقیقه 73: صالح حردانی): استقلال در یک ضدحمله فولادی با جمعیت زیاد به سمت دروازه فولاد حمله کرد که پاس این بازیکن در سمت چپ به حردانی رسید. این بازیکن جوان با ضربه ای گسترده فرصت شوتزنی را فراهم کرد و با شوتی تماشایی توپ را به گوشه دروازه فرستاد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

  ازدواج سفید مناسب ایران نیست!

فولاد یک – استقلال 2 (دقیقه 93: علیرضا کوشکی): پاس مدافعان به شیمبا رسید و این بازیکن با سینه توپ ساسان انصاری را در اختیار گرفت. پاس این بازیکن نیز در محوطه جریمه به کوشکی رسید و این بازیکن با یک ضربه محکم دروازه استقلال را باز کرد و اختلاف را به حداقل رساند.

لحظات حساس:

2 دقیقه: حرکت دیدنی حسین زاده از سمت چپ با ارسال این بازیکن به تیر افقی همراه بود و قبل از اینکه گین یامگا با دروازه خالی روبرو شود، عارف آغاسی به خوبی توپ را دفع کرد و یک ضربه کرنر انجام داد.

3 دقیقه: مهدی پور با ضربه بازیکن فولاد روی دروازه کرنر ارسال کرد که این بازیکن از کنار تیرک دروازه به روشی بسیار خطرناک توپ را راهی کرنر کرد.

8 دقیقه: حرکت خوب ابوالفضل جلالی از سمت چپ با ضربه این بازیکن همراه بود که با ضربه مدافعان فولاد راهی کرنر شد.

24 دقیقه: شرایط برای فولاد چندان جدی نبود که حسینی به راحتی ضربه شیمبا را برد.

35 دقیقه: ضربه سر عارف آقاسی به راحتی توسط حسینی مهار شد.

37 دقیقه: بازیکنان فولاد با یک حرکت خوب از سمت چپ در موقعیتی قرار گرفتند که پس از یک انحنا توپ به سمت مقابل رفت که با ضربه زمینی شیری مهار شد.

دقیقه 39: ارسال خوب جلالی به سمت چپ دروازه با ضربه سر حسین زاده همراه بود که مدافعان فولاد توپ را دفع کردند.

42 دقیقه: کولیبالی با یک ضربه فولادی برگشت داده شد و توپ از پشت محوطه جریمه به جلالی رسید که این بازیکن از بالای دروازه به شدت شلیک کرد.

  لحظه به لحظه با بورس / رشد 2944 واحدی شاخص

دقیقه 81: ارسال به تیر افقی با ریباند زیبای ساسان حسینی همراه بود که توپ را بسیار خطرناک از بالای دروازه خارج کرد.

86 دقیقه: پاس دیدنی آباشک به سمت دروازه از میان دستان حسینی در تیرک عمودی دوم به وحید حیدری رسید که ضربه سر او به طرز باورنکردنی از دروازه به بیرون رفت.

89 دقیقه: روی ضد حمله، وریا گفوری در محوطه جریمه صاحب توپ شد. پاس بیرونی او پشت محوطه جریمه به مهدی پور رسید اما ضربه این بازیکن با فاصله زیادی از دروازه به بیرون رفت.

دیدگاهتان را بنویسید