طرح حفاظت توسط کمیته مشترک جدید بررسی خواهد شد

636625021954039165 خبر ناگهانی

حجت الاسلام علیرضا سلیمی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایسکانیوز، درباره جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی و تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه در خصوص طرح حراست، گفت: بله باید اتخاذ شود.

وی افزود: فرصت 10 دقیقه ای به رئیس کمیته مشترک داده شد و وی توضیحات خود را ارائه کرد و پس از آن موافقان و مخالفان به بیان نظرات خود پرداختند.

عضوهیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: این جلسه به اتفاق آرا به تصویب رسید و بر این اساس اکثریت نمایندگان به عدم ماندگاری طرح دفاع در کمیته مشترک رای دادند.

سلیمی تاکید کرد: در صورت نهایی شدن این طرح مسیر به گونه ای مشخص می شود که طرحی تهیه و کمیسیون مشترک دیگری تشکیل شود و نتیجه این کمیسیون به منصه ظهور برسد و نمایندگان حق اظهار نظر داشته باشند و این طرح را پیشنهاد دهید

یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر حقوقی دو نظریه وجود دارد. داخل مجلس باید دوباره در صحن انتخاب شود. این دو دیدگاه مستلزم بررسی قانونی است که نتیجه هر چه باشد همه با آن موافق هستند.

وی گفت: همه نمایندگان مجلس از فضای مجازی رها شده گلایه دارند. ما کسی را نمی شناسیم که از این فضا راضی باشد و همه قبول دارند که فضای مجازی باید ساماندهی شود و همه این سؤالات مربوط به نحوه کار است.

سلیمی تاکید کرد: قاعده بر این است که کمیسیون مشترک با تغییر محتوا تشکیل شود، اما این تغییر محتوا تا چه اندازه و به چه صورت باید مورد توجه قرار گیرد. لذا بررسی طرح حفاظتی به شیوه طرح 85 منتفی است.

  آب معدنی همان آب لوله کشی است!

دیدگاهتان را بنویسید