طرح امنیتی پشت صحنه در حال اجراست

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر قرار است اینترنت افزایش پیدا کند باید با سرعت باشد نه افزایش قیمت و حذف بسته های مقرون به صرفه موبایل.

جلال رشیدی کوچی با انتقاد از افزایش قیمت اینترنت و بدتر شدن کیفیت آن، گفت: افزایش قیمت اینترنت کار درستی نبوده است. افزایش قیمت آن جدا از اینکه روی سبد خانوار تاثیر می گذارد، باعث نارضایتی از این وضعیت نیز شده است. این شبهه در اذهان و افکار عمومی وجود دارد که طرح حفاظت از پشت صحنه اجرا می شود اما اینطور نیست.

ما نباید با افزایش قیمت اینترنت به مردم فشار بیاوریم

وی افزود: پس از افزایش قیمت اینترنت از وزیر ارتباطات سوال پرسیدیم و منتظر پاسخ وی هستیم. احتمالاً وزیر پاسخ داده است که افزایش قیمت ها قانونی است. اما در این شرایط باید سعی کنیم فشار مضاعفی به مردم وارد نشود. افزایش قیمت که با کاهش سرعت و کیفیت همراه است، نه تنها رضایت عمومی را به دنبال نخواهد داشت، بلکه نارضایتی را در جامعه به دنبال خواهد داشت.

نماینده مردم مروداش در مجلس شورای اسلامی گفت: در حالی که سرعت و کیفیت اینترنت در سراسر جهان رو به افزایش است، کاهش آن در کشور ما همزمان با افزایش قیمت موجه نیست. متاسفانه شاهد بسته بندی هستیم، موبایل های مقرون به صرفه نیز حذف شده اند و کیفیت و سرعت نیز کاهش یافته است. همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا مردم را ناراضی کنند. قیمت اینترنت باید به دوره قبلی برگردد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وی افزود: شاهد افزایش سرعت اینترنت در سطح جهان هستیم. این بدان معنا نیست که سرعت اینترنت کاهش می یابد. اگر قرار است افزایش داشته باشد باید سرعت اینترنت باشد نه قیمت آن./ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید