طراحی و تولید تابلوهای الکترونیکی شیرهای هیدرولیک برای اولین بار در کشور

565168 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، علی افروس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و واحد اهواز از طراحی و تولید بردهای شیر هیدرولیک الکترونیکی شرکت فولاد اکسین در دانشگاه آزاد اسلامی اهواز پس از کشورهای آلمان، آمریکا، ایتالیا و. لهستان

افروس در خصوص ساخت بردهای الکترونیکی نیز گفت: پس از بازدید اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز از شرکت فولاد اکسین خوزستان، تامین و تعمیر بردهای الکترونیکی در دستور کار دانشگاه قرار گرفت و تیم تخصصی به سرپرستی حامد ساقی عضو واحد اهواز و دو دانش آموخته مهندسی برق از دانشگاه محسن البوغبیش و مهرگان زارع.

وی افزود: تیم تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز با تکیه بر دانش مهندسی، استفاده بهینه از سخت افزار، نرم افزار و پشتیبانی مادی و معنوی دانشگاه اقدام به طراحی و ساخت بردهای الکترونیکی کردند و فرآیند بومی سازی بردهای الکترونیکی با موفقیت انجام شد. تکمیل شد. .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان گفت: قیمت بردهای الکترونیکی تولیدی کمتر از نمونه های وارداتی و مناسب با شرایط آب و هوایی استان خوزستان است. پیش بینی می شود بومی سازی بردهای الکترونیک زمینه را برای رفع مشکلات سایر کارخانه های فولادسازی و ایجاد اشتغال پایدار در کشور فراهم کند.

انتهای پیام/

  ما به کوچکترین تهدیدی علیه ایران در بالاترین سطح پاسخ می دهیم

دیدگاهتان را بنویسید