ضرورت جابجایی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس برنامه ریزی منطقه ای در گام دوم

563531 خبر ناگهانی

بهنام بهاری در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از ابتدا بر اساس نیاز جامعه هدف نرده گذاری کرده و اکنون مفتخر است که به چهل سالگی خود یعنی چهل سالگی رسیده است. “و سر زندگی است.

وی با بیان اینکه در سال های گذشته توجه به آموزش های دریافتی باعث شده بود که نیاز به ارتباط با صنعت و خروج از وابستگی به آموزش محقق نشود، افزود: مهمترین اقدام ضروری در گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی است. حرکت واحدها بر اساس برنامه ریزی منطقه ای «دانشگاه اسلامی آزاد برای رسیدن به حقیقت خود نیازمند حرکت جدی و جدی است و از نظر نقاط ضعف و آسیب شناسی می توان به نقاط قوت و فرصت ها در برنامه ریزی استانی نیز چشم اندازی داشت. که بر اساس ماموریت گرایی است، برای هر واحد دانشگاهی شاخص توسعه تدوین شده و استان اردبیل باید حرکت خود را در سه حوزه برنامه ریزی تنظیم کند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با بیان اینکه کشاورزی، گردشگری، صنایع خلاق، صنایع تبدیلی، بهره وری سالانه بر اساس نه فصل آب گرم و معدنی مرکز استان اردبیل محسوب می شود، ادامه داد: ماموریت هر یک واحد دانشگاهی بر اساس ظرفیت شهر و منطقه جمعیت تعیین می شود، به عنوان مثال برای گردشگری سریع، مشگین شهر، صنایع تبدیلی، معدن خلخال و غیره.

وی تعداد شرکت کنندگان در گام دوم را مانند سایر استان های استان اردبیل قابل توجه دانست و خاطرنشان کرد: مهم است که دانشگاه ها به سمت دانشگاه های نسل چهارم و پنجم با رویکرد توسعه سریع حرکت کنند و اسلام دانشگاه آزاد خوب، باید در خط مقدم این حرکت باشد و به صورت عملیاتی وارد توسعه کلی پژوهش شود.

  29 خدمه کشتی غرق شده اماراتی در عسلویه نجات یافتند

بهاری افزود: صنعت نیاز به دانشگاه دارد و دانشگاه نیاز به صنعت دارد، اما نقش اصلی و تعیین کننده در به روز رسانی ها به دانشگاه محفوظ است و صنعت نیاز به برقراری ارتباط واقعی با دانشگاه دارد تا از دنیا عقب نماند. کاروان توسعه».

استاد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با راه اندازی شرکت های دانش بنیان اشتغال زایی متناسب با تولید خواهد بود و هم اکنون این مهم آغاز شده و در فاز دوم شتاب بیشتری خواهد گرفت.

خبرنگار: علی انور

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید