ضربه اسد عمدی بود و باید اخراج می شد

علیرضا نگی زاده درباره پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس در جام حذفی گفت: بازی سختی داشتیم و پرسپولیس در 15 دقیقه اول فشار زیادی روی دروازه ما وارد کرد. با گذشت زمان اما وضعیت تیم ما بهتر شد اما یک پنالتی مشکوک باعث شد نیمه اول را از دست بدهیم. در نیمه دوم اما به گفته کادر فنی فوتبال فوق العاده ای به نمایش گذاشتیم و خوشحالم که تیم خوب پرسپولیس را شکست دادیم. این پیروزی را به هواداران آلومینیوم و مردم خوب اراک تقدیم می کنیم.

وی درباره اشتباه رضا اسدی که منجر به مصدومیتش شد، توضیح داد: اشتباهات فنی در فوتبال طبیعی است اما در این صحنه اسدی عمدا با آرنج به صورتم ضربه زد و لبم پاره شد. نمی دانم داور تمام صحنه را دیده یا نه، اما ضربه اسد عمدی بود و باید اخراج می شد. در تمام سال‌هایی که فوتبال بازی کرده‌ام، هرگز به ذهنم خطور نکرده بود که عمداً به صورت کسی مشت بزنم.

هافبک تیم فوتبال اراک آلومینیومی درباره شانس تیمش برای قهرمانی در جام حذفی گفت: تا اینجای کار جنگیدیم و با تلاش زیاد به نیمه نهایی رسیدیم پس باید این جام را ببریم. در نیمه نهایی بازی آسانی با خلیج فارس نخواهیم داشت و مطمئن باشید برای رسیدن به فینال با انگیزه بالایی بازی خواهیم کرد.

  بازیکنان پرسپولیس دست به اعتصاب زدند

دیدگاهتان را بنویسید