صندلی های آزاد اندیشی بدون هیچ خط قرمزی برگزار می شود

529902 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، احمد عبدالحسینی درباره مسابقات گروه های آزاد اندیشی گفت: در سطح دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد 22 تیم چهار نفره ثبت نام کرده اند که از این تعداد 22 تیم 20 تیم کارشناسی و 2 تیم دکتری با هم هستند. . رقابت کردند. مرحله اول و دوم این مسابقات از 18 بهمن ماه آغاز شد و تا 12 اسفند ادامه داشت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: در خصوص اطلاع رسانی برای ثبت نام در مسابقات گروه آزاد، لازم به ذکر است که عمدتاً از طریق سایت، شبکه های مجازی دانشگاه و ارسال پیامک به کلیه دانشجویان از دانشگاه آزاد اسلامی استان.

وی افزود: این مسابقه در 4 مولفه اصلی اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی برگزار شد. هر محور نیز مشکلات کوچکی داشت و تیم های شرکت کننده در مسابقه با توجه به اولویت ها موضوعات را بر اساس نوع توافق دسته بندی کردند. یا انتقاد از هر یک، تیم ها به صورت جفت تشکیل می شوند و سپس با یکدیگر به رقابت می پردازند.

گفتنی است سمینارهای آموزشی و مهارتی به منظور آشنایی دانش آموزان با موضوعات و پیشنهادات مسابقه و ارتقای فن بیان در چهار محور اصلی مسابقه به صورت جداگانه برگزار شد و تمامی اعضای تیم در آن شرکت کردند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: در سطح استان به هر یک از تیم هایی که در اجزای خود مقام اول را کسب کنند، 2 میلیون وجه نقد توزیع می شود.

عبدالحسینی ادامه داد: با توجه به اینکه مسابقات به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار شد، طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، حضور دانشجویان خارجی در مسابقات امکان پذیر نبود.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: این اساتید به کشوری می درخشند.

وی خاطرنشان کرد: خط قرمز خاصی در خصوص برگزاری مسابقات وجود ندارد و به شعار کرسی های آزاد اندیشی پایبند بوده ایم. آن ها هستند.

عبدالحسینی در خصوص تأثیر برگزاری مسابقات کرسی آزاد بر روحیه دانش آموزان گفت: در روند و مراحل برگزاری مسابقه به وضوح می توان رشد و افزایش روحیه مطالبه گری دانش آموزان و حجم پژوهش های اجتماعی را در آنان مشاهده کرد. “

عبدالحسینی در پایان خاطرنشان کرد: بیشتر شرکت کنندگان ما در مولفه های فرهنگی و اجتماعی بودند، زیرا این موضوعات برای دانش آموزان ملموس تر و کمتر چالش برانگیز است. لازم به ذکر است دانش آموزان از مسابقات امسال استقبال خوبی کردند.

باید بگویم؛ مسابقات کرسی آزاد بهترین بستر برای آشنایی دانش آموزان با مشکلات روز، راه حل ها و آسیب شناسی مشکلات مختلف جامعه است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید