صعود 11 پله ای دانشگاه آزاد در استان همدان در ارزیابی عملکرد

575246 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از همدان، مسعود صانعی معاون آموزشی، پژوهشی و نظارت و ارزشیابی دانشجویی مرکز نظارت، ارزشیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی در شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در گروه آموزش فنی و عمومی، اخلاقی، معنوی و یکسان در سال 1400-1401 به عنوان منتخب ارزیابی عملکرد برنامه محور وارد شد.

وی افزود: حضور افراد علمی و استانی در راس مدیریت واحدها و مراکز دانشگاهی استان ها شرایط مساعدی را برای توسعه دانشگاه فراهم کرده است و بی شک هر کارمندی می تواند در پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی سهیم باشد. در عرصه کنونی تنها با تلاش و از خود گذشتگی است.»

صنیعی با بیان اینکه از سال 1397 اداره کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات در 10 منطقه کشور تشکیل شده است، تصریح کرد: خوشبختانه شاهد تیمی مجرب، فنی، متخصص و با آگاهی کامل از مشکلات دانشگاه در این بخش ها است. ما کامل هستیم.

معاون آموزشی، پژوهشی و نظارت و ارزشیابی دانشجویی مرکز نظارت، ارزشیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه وضعیت کرونا باعث توقف و توقف کار و نظارت بر این دانشگاه نشده است. مرکز، تصریح کرد: طی این دوره کارگاه های ارزیابی و پایش به صورت مجازی و جدی انجام شد.

صانعی افزود: در تحقیقات انجام شده در این مرکز نقاط قوت و ضعف واحدهای دانشگاه شناسایی شد و بسیار خوشحالم که امروز در استانی که خود را مطرح می کند حضور دارم.

وی افزود: بر اساس این تفاهم نامه عملکرد در مناطق مختلف استان همدان از رتبه 15 به 4 رسیده است که رشد بسیار قابل تقدیری است.

  نقض حکم اکبر طبری رد شد

معاونت آموزشی، پژوهشی و مرکز نظارت و ارزشیابی دانشجویی نظارت، ارزشیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در دو گروه اخلاقی، معنوی و هویتی و مهارتی و عمومی رتبه اول کشور را دارد. اداره آموزش و پرورش.

وی افزود: به همین مناسبت لوح تقدیری با امضای دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به پاس عملکرد خوب مدیران دانشگاه آزاد اسلامی استان قدردانی شد و به همراه تندیس به رسم یادبود تقدیم می شود. رئیس جمهور استان همدان

باید بگویم؛ دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان در ارزیابی عملکرد سالانه خود که بر اساس 96 شاخص در حوزه های حاکمیتی، آموزشی، پژوهشی، مهارتی و توسعه مورد ارزیابی قرار گرفت، از مجموع 15 کشور در رتبه چهارم قرار گرفت و پس از استان های کرمان، اصفهان و اصفهان قرار گرفت. استان های هرمزگان

و در دو گروه اخلاق، معنویت و هویت و اداره مهارتها و آموزشهای عمومی و در سالهای 1400-1401 رتبه اول و برگزیده در ارزیابی عملکرد برنامه محور معرفی شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید