صدور 10 میلیون کارت ملی هوشمند تا شهریور

637132094348447984 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، حجت الاسلام نصرالله پژمان فر عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت تاخیر در صدور کارت ملی گفت: در این موضوع ورود و پیگیری کرده ایم.

ادامه مطلب

وی افزود: مردم به دلیل نداشتن نقشه ملی در انجام کارهای اداری خود دچار مشکل شدند که با توجه به اهمیت موضوع و شکایات واصله به کمیسیون اصل 90 به آن مراجعه کردیم.

یکی از اعضای هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس افزود: در جلسه ای که با حضور وزیر کشور، رئیس سازمان ثبت احوال برگزار شد، از آنها خواستیم درباره تاخیر دو ساله در صدور نقشه های ملی توضیح دهند. و برنامه. «چه مدت است که این کار را انجام می دهند؟

حجت الاسلام پیمان فر ادامه داد: توضیحاتی که مسئولان مربوطه در خصوص علت تاخیر در صدور کارت ملی دادند، برای اعضای کمیسیون ذیل مجلس قانع کننده نبود. 90 و توسط کمیسیون امتناع از عمل مورد بررسی قرار گرفتند.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا پایان شهریورماه 10 میلیون مفقودی کارت ملی صادر شود و سازمان ثبت احوال نیز این کار را آغاز کرده است. این تاخیر در ماه های آینده جبران خواهد شد.

نماینده مشهد در مجلس افزود: در سازمان ثبت احوال تصمیم گرفته شده تا در سه نوبت کارت ملی صادر شود تا طبق قولی که به مردم داده شده، 10 میلیون کارت ملی در پایان شهریور ماه صادر شود.

نماینده مشهد در مجلس گفت: با صدور این 10 میلیون کارت ملی، ثبت احوال در زمینه صدور کارت ملی به روز می شود و در این زمینه کمبودی نخواهیم داشت.

  نقش موثر حاج قاسم سلیمانی در حوادث غرب آسیا غیرقابل انکار است

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید