صدور مجوز استخدام مربی آموزشی برای مدارس

553489 خبر ناگهانی

به گزارش گروه جامعه ایسکانیوز، یوسف نوری شامگاه پنجشنبه در گردهمایی فرهنگیان استان بوشهر با اشاره به حمایت های ویژه از آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش تحت حمایت ویژه دولت، مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه است.

وی با اشاره به اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تصریح کرد: در این راستا طرحی در سطح دانش آموز، معلم و خانواده انقلاب اسلامی مورد توجه قرار گرفته و در نقاط مختلف کشور در حال اجراست.

بیشتر بخوانید:

وزیر آموزش و پرورش بر ارائه راهکارهای بومی در اجرای طرح دانش آموزی، معلمی و خانواده انقلاب تاکید کرد و افزود: آموزش و پرورش جایگاه مهمی در جامعه دارد و باید زمینه رفع مشکلات در حوزه های مختلف فرهنگی، آموزشی و تربیتی فراهم شود. زمینه ها با حضور مربیان

نوری با اشاره به اینکه جریان اصلی رسانه امپریالیستی با استفاده از قدرت ارتباطی افکار عمومی را کنترل می کند، خاطرنشان کرد: استکبار برای کنترل افکار مردم در کشورهای در حال توسعه توجه را به مبانی دینی دانشجویان جلب کرد.

وی با تاکید بر اصلاح محور مدرک گرایی در آموزش و پرورش تاکید کرد: محور قرار دادن مدرک در آموزش به جای امور آموزشی در آموزش و مهارت گرایی یعنی کار مطلق و حذف مهارت های اساسی مانند خلاقیت و تفکر نگرشی است که باید در آموزش و پرورش باشد و آموزش .تصحیح شود

وزیر آموزش و پرورش بر تحکیم ارتباط مدرسه و خانواده تاکید کرد و گفت: حضور دانش آموزان خلاق و مبتکر در کنار تربیت اسلامی با حضور معلمان آگاه و آگاه محقق می شود.

  هیچ چیز مسخره تر از بازیگری نیست

نوری با بیان اینکه تجهیز مدارس به امکانات آموزشی مورد نیاز در اولویت قرار دارد، تصریح کرد: تجهیزات آموزشی و اداری امسال به ارزش 2 هزار میلیارد تومان بین مدارس سراسر کشور توزیع شد این در حالی است که سال گذشته 122 میلیون دلار از محل صندوق ذخیره ارزی در سال جاری توزیع شد. زیرمجموعه وزارت آموزش و پرورش است.

وزیر آموزش و پرورش در رابطه با صدور مجوز استخدام مربیان تربیتی گفت: تلاش می شود تا برای انتصاب نیروی خدماتی در مدارس رضایت لازم اخذ شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید