صحبت درباره اعلام استقلال و پرسپولیس وظیفه من نیست

صالح مصطفوی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های استقلال و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و دوم لیگ برتر گفت: بازی فردا برای هر دو تیم سخت خواهد بود. استقلال با توجه به عملکردی که در هفته های اخیر داشته، برای همگامی با این روند وارد عمل خواهد شد. شناخت خوبی از تیم نفت داریم و نقاط قوت و ضعف آنها را شناسایی کرده ایم. امیدواریم با یک بازی خوب هواداران را خوشحال کنیم.

وی درباره غیبت های استقلال در بازی فردا تصریح کرد: بازیکن جدید ما (سیلوا) با او تمرین می کند، فعلا روزبه چسمی را به دلیل محرومیت نداریم. یکی دو بازیکن نیز آسیب های جزئی دارند که کادر پزشکی سعی می کند آنها را وارد بازی کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است برخی از بازیکنان به دلیل دربی بازی نکنند، خاطرنشان کرد: فکر فرهاد مجیدی از ابتدای فصل این بود که بازی به بازی پیش برود و هر بازی اهمیت خاص خود را دارد و این امر بسیار طول کشید. بازی فردا را جدی بگیریم و با تمام توان به بازی نفت خواهیم رفت.

مصطفوی گفت: به دلیل قرار گرفتن سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند در لیست استقلال، امکان اضافه شدن بازیکن جدید وجود ندارد. با توجه به اینکه سیاوس یزدانی و محمدحسین مرادمند پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات از تیم جدا شدند و به تیم جدیدی رفتند، هنوز از لیست ما خارج نشده اند و نمی توانیم بازیکن جدیدی به خدمت بگیریم.

  شروع قرمز بورس / شاخص 4000 واحدی افت کرد

وی درباره اظهارات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس علیه یکدیگر گفت: درباره بازی فردا سوالی دارید؟ وظیفه من پاسخ دادن به این سوالات نیست.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که چرا قرارداد رافائل سیلوا تا پایان فصل بسته شد، گفت: زمانی که در فصل نقل و انتقالات زمستانی هستید، بازیکنان با سلیقه مربیان جذب می شوند اما در سایر پنجره های نقل و انتقالاتی محدودیت ها افزایش می یابد. و با توجه به شرایط تیم تصمیم درستی گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید