صادقی چهره ویژه دربی 29 آذر

سعید صادقی سلطان نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران بود. آقای پاس گل لیگ برتر فصل گذشته تیم های زیادی را به خود جذب کرد اما او در نهایت تصمیم گرفت به تیم محبوبش پرسپولیس بپیوندد.

صادقی که ملی پوش هم محسوب می شد، در حالی پرسپولیسی شد که استقلالی ها به شدت به دنبال جذب این بازیکن بودند و چندین بار با این بازیکن و ایجنتش مذاکره کردند. در نهایت صادقی پیشنهاد استقلال را رد کرد و راهی پرسپولیس شد و پیراهن قرمز را بر تن کرد.

انتقال صادقی یکی از بحث برانگیزترین نقل و انتقالات تابستانی بود و مدیران استقلال پس از ناکامی در جذب این بازیکن مصاحبه ای علیه او انجام دادند و اعلام کردند که صادقی بازیکنی بسیار معمولی است و بی مورد درباره او صحبت می شود.

سعید به صحبت های چند تن از مدیران باشگاه استقلال پاسخی نداد و سعی کرد روی فوتبال تمرکز کند. صادقی که در بازی های تدارکاتی عملکرد خوبی داشت، در اکثر بازی های لیگ پرسپولیس عملکرد خوبی نداشت و نتوانست به میدان برود. همین موضوع باعث شده تا تعدادی از پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس از عملکرد این بازیکن انتقاد کنند و خرید او را زیر سوال ببرند.

یحیی گل محمدی که متوجه فشار روحی شدید روی صادقی شده بود، بارها به صورت خصوصی با ستاره تیمش صحبت کرد و به او گفت که تحت هیچ شرایطی به حاشیه ها توجه نکند. دیدار مقابل هوادار تنها دیداری بود که صادقی در آن درخشید و سعید ستاره اول آن مسابقه بود.

  3 کشته و 5 زخمی هنگام گروگانگیری در یکی از ادارات ایلام

صادقی در جریان پیروزی 3-1 تیمش مقابل هوادار، در هر 3 گل تیمش نقش آفرینی کرد و موفق به زدن یک گل شد. صادقی پاس گل اول را به دانیال اسماعیلی فر داد و مدافع راست پرسپولیس هم برای لوکادیا پاس گل داد. سعید گل های دوم و سوم را فوق العاده به ثمر رساند تا شبی درخشان را مقابل تماشاگران به پایان برساند و مرد اول تیمش باشد.

در مجموع پرسپولیس در این فصل در کارهای دفاعی عالی عمل کرده اما در ایجاد موقعیت گلزنی خوب عمل نکرده و اکثر دیدارهای خود را با حداقل گل و 3 امتیاز به پایان رسانده است. همین مشکل و الگوی بازی پرسپولیس در یازده هفته اول (بازی با یک مهاجم) باعث شد جناح های فنی این تیم یعنی صادقی و ترابی نتوانند خیلی خوب کار کنند و فشار زیادی روی این دو بازیکن وجود دارد.

پس از حضور در جام جهانی و انجام 3 دیدار در این تورنمنت بزرگ، وضعیت ترابی بسیار بهتر شده و صادقی منتظر شروع لیگ است تا کیفیت بالای خود را به نمایش بگذارد. دربی و تقابل با استقلال را بازی ویژه نقل و انتقالات شاه ماهی می دانند و صادقی برای نشان دادن خود منتظر این بازی است و در حالی که به انتقادات از خودش پایان می دهد، می خواهد ثابت کند که یک آدم معمولی نیست. بازیکن و پرسپولیس در خرید خود موفق نشدند.

لازم به ذکر است صادقی که بازیکنی بی حد و حصر است همچنان از صحبت های مدیران استقلال درباره او ناراحت است اما واکنشی به این سخنان نشان نداد و پاسخی به مدیران استقلالی نداد. با این حال صادقی می خواهد در دربی نقش موثری در ترکیب تیمش داشته باشد و ثابت کند مدیران استقلال در مورد او اشتباه می کنند.

  سایپا این 3 تا ماشین رو نمیسازه + اسم

دیدگاهتان را بنویسید