شیاطین زمان از وطن پرستی دانش آموزان سیر خواهند شد

536476 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، سید محمد بطحایی معاون رئیس دانشگاه و رئیس سازمان سما در پیامی 22 آبان ماه را به دانشجویان سما تبریک گفت. در پیام او آمده است:

دانش آموزان عزیز، شیاطین زمان از وطن پرستی و وطن پرستی شما سیر خواهند شد!

یوم الله 13 نوامبر یکی از حماسه های فراموش نشدنی تاریخ این کره خاکی است. روزی که خشم نوجوانان و دانش آموزان از سلطه و استکبار این ملت به گوش جهانیان رسید.

فرزندان عزیزم؛ امسال در این برهه حساس که توطئه چینی دشمنان این آب و خاک روزهای تلخی را برای همه به ارمغان آورده است، وقت آن است که ما معلمان و خانواده های شما توجه خود را بیشتر به شما دانش آموزان عزیز معطوف کنیم. نسبت به گذشته شما فرزندان امروز، درختان تنومند باغ سبز فردای ایران هستید و رشد شما سایه همه خواهد بود.

استقلال و آزادی و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در گرو جهاد شما در سنگر دانش و دانش است. در این سنگر بمانید که دشمنان قسم خورده این آب و خاک برای هر گوشه از این سرزمین دندان تیز کرده اند.

اسلحه امروز شما ادامه راه مریدانی است که در سیزدهم آبان 1357 تا امروز امتداد یافته است و شیاطین زمان از وطن پرستی و میهن پرستی شما سیر خواهند شد.

ما همه خادمان شما در مدارس سما معتقدیم مدرسه باید محیطی امن برای آموزش و پرورش شما باشد و این روزها حفظ و حراست از امنیت و آرامش شما سرلوحه وظایف ما شده است.

ضمن عرض سلام و احترام به این روز بزرگ و حماسه ماندگار 22 آبان، توفیق روزافزون شما فرزندان عزیزم را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

  حواشی از کادر فنی پرسپولیس است

در راه کسب علم در پناه حتمی خداوند کوشا و مؤدب باشید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید