شکوه دختر روسی برای ابروهای پهنش + عکس

امروزه یکی از دلایل عجیب شهرت در میان برخی از فعالان فضای مجازی، ظاهر متفاوت و غیرطبیعی آنهاست که اگرچه غیرطبیعی است اما موفق به جذب هزاران فالوور و در نتیجه کسب میلیون ها نفر می شود. حتما شما هم همین موضوع را می دانید و گاهی تعجب می کنید که چگونه چنین افرادی با ویژگی های منحصر به فرد و البته عجیب خود، دیگران را به شکلی باورنکردنی جذب می کنند. یا بهتر بگویم این سوال برای شما مطرح است که چگونه چندین هزار یا میلیون نفر از چنین افرادی پیروی می کنند.

آزیلکا پروتودکونوف، فشن بلاگر جوان روسی، پس از انتشار تصویری که تمام ابروی او را پوشانده بود، به یکی از پربازدیدترین عکس ها در شبکه های اجتماعی تبدیل شد و توجه زیادی را از سوی مصرف کنندگان به خود جلب کرد. عکس هایی که در این بخش از جالب ترین خیس خواهید دید.

عکس این خانم اولین بار حدود ۷ سال پیش در حالی که توجه یکی از مسافران اتوبوس را به خود جلب کرده بود منتشر شد. مردی که عکس این خانم را در اتوبوس گرفت بلافاصله آن را برای دوستانش در اینترنت ارسال کرد. و از آن پس این بانو در بین مردم شهرت یافت و به «بوشی آنجی» معروف شد.

تصویر این بانوی روسی از مرزهای ملی عبور کرد و الگوی غیرمعمول ابرو او را برای بسیاری از مردم محبوب و آشنا کرد. برای ایجاد این تمایز، او گفت که تصمیم جدی گرفته است که در برابر سختی ها مقاوم باشد، و به همین دلیل روی ابروهای او اجازه داد تا رشد کند تا ابروهایش تمام پیشانی او را بپوشاند.

  سرنخ ها برای یافتن دختر 7 ساله سمنانی بی اثر است + عکس

پس از این روند ده ها هزار نفر او را در صفحات مجازی دنبال کردند، حتی به برنامه های تلویزیونی خانگی دعوت شد و ابروهایش او را به یک ستاره تبدیل کرد.

جذب فالوور و کسب درآمد میلیونی با ابروهای زشت

ابرهای پهن این خانم به گفته برخی منابع از بازی پرندگان خشمگین الهام گرفته شده و اکنون این وبلاگ نویس بیش از صدها هزار دنبال کننده در اینستاگرام خود دارد و توانسته از این طریق درآمد بالایی کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید