شکست نخورده ها در ضربات پنالتی حذف شدند

560309 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با نجات جمشهری در ضربات پنالتی به پایان رسید.

ریسک فرهاد در نیمه اول!

استقلال با آرایش 2-3-3 و البته تغییر بزرگ به میدان آمد! زبیر تنها هافبک دفاعی آبی ها بود و سلمانی و کاگانی برای دفاع چپ و راست آبی ها بازی می کردند.

آبی ها موقعیت های خوبی خلق کردند اما تنها به دلیل خودخواهی و ضعف مهاجمان در ضربات آخر به گل نرسیدند.

نساجی مثل 180 دقیقه آخر مقابل استقلال بازی کرد. بازی بسته و محتاطانه و ضد حملات قلبی. در نیمه اول دو موقعیت خوب خلق کردند و حتی حردانی یک بار تیر آبی ها را به لرزه درآورد.

نصف تغییر!

برای اینکه نساجی مهدی پور موقعیتی به او ندهد، جایگزین جلالی شد تا استقلال کلاسیک 2-3-3 را ارائه دهد. نتیجه تغییرات مشخص بود و استقلال تا پایان 120 دقیقه فرصتی به حریف نداد.

استقلال نیز در دقایق پایانی دروازه را باز کرد اما تصمیم بحث برانگیز داور جنجالی منجر به پنالتی شد.

تمرکز کافی نیست!

در ضربات پنالتی فرقی نمی کند حریف کجای جدول باشد یا در 10 بازی اخیر چه کار کرده است. مزیت با تیمی خواهد بود که تمرکز کافی داشته باشد، از دروازه بان گرفته تا پنالتی.

آمانوف خاطره پنالتی مرگبار سیمون زازا را زنده کرد و بدترین پنالتی ممکن را زد تا بی دفاع ترین دروازه بان تاریخ ایران را نجات دهد.

مورد بعدی رضایی بود. او اصلا روی پنالتی ها تمرکز نمی کند! چهارمین پنالتی نساجی را می توانست با تمرکز 50 درصد به ثمر برساند اما او از نظر روحی برای این تقابل تک به تک آماده نبود.

  طلای جهانی دوباره افزایش یافت

آخرین کلمه

شاگردان مجیدی بدون شکست از دور رقابت ها کنار رفتند و این قطعا تلخی حذف را دوچندان می کند. حالا فقط یک لیوان باقی مانده است. آبی ها امید اول قهرمانی در لیگ برتر هستند و فرهاد مجیدی زمان زیادی برای بازپروری شاگردانش خواهد داشت.

باید دید استقلال قهرمان جام طلای لیگ برتر می شود یا خیر؟!

دیدگاهتان را بنویسید