شکست ناپذیری 20 می شود؟

557169 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، شاگردان فرهاد مجیدی در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته بیستم میهمان تیم پرتلاش نساجی خواهند بود.

ادامه شکست ناپذیری آبی ها؟

استقلالی ها قصد دارند در هفته بیستم لیگ برتر بدون شکست در دیدار مقابل نساج پیروز شوند و علاوه بر کسب پیروزی و کسب سه امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کنند و به رکورد بی نظیر خود ادامه دهند.

شاگردان مجیدی در 6 بازی اخیر خود در لیگ برتر پیروز شده اند و می خواهند اختلافات خود را با این تیم افزایش دهند و برای هفتمین برد متوالی و احتمالاً توقف پرسپولیس و ادامه مسابقات با سهولت بیشتری در هفته های اخیر تلاش کنند.

استقلال در این دیدار دو مدافع اصلی خود را به دلیل مشکلات سربازی در اختیار ندارد و بدون آنها باید به مصاف حریف برود.

فرهاد مجیدی در بازی فردا احتمالا باید با چهار مدافع به زمین بازگردد. روشی که در این فصل با آن آشنا نبودند و تنها هفته گذشته برابر فجرسپاسی مجبور به استفاده از آن شدند.

استقلالی ها در این فصل به استثنای پرسپولیس و نساج دروازه همه تیم های لیگ برتری را باز کرده اند. آنها علاوه بر شکست دادن حریف به دنبال پاک کردن این رکورد منفی از کارنامه خود هستند.

آیا کار زیادی برای انجام دادن وجود دارد؟

نساجی برخلاف استقلال این روزها شرایط خوبی ندارد و در 5 بازی اخیر خود طعم پیروزی را نچشیده و در شرایطی نه چندان مساعد بدون باخت در لیگ برتر به دیدار رهبر می رود.
شاگردان ساکت الهامی که در این فصل از حضور در مازندران محروم شده بودند و در مشهد میزبان حریفان خود بودند، در بازی فردا و همچنین در دیدارهای قبلی خود در ورزشگاه امام رضا (ع) میزبان استقلال خواهند بود.

  مرکز تولید کیت های غربالگری نوزادان ایجاد می شود

پیروزی بر استقلال کار بزرگ و سختی برای صنعت نساجی خواهد بود. به همین دلیل به نظر می رسد آنها عمدتا برای تساوی به میدان می آیند و به دنبال این هستند که حداقل یک امتیاز از تیم برتر لیگ برتر بگیرند و کمی شرایط خود را بهتر کنند.

عیادت از غایب

استقلال به جز سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند، کاپیتان خود را در این دیدار وریا گفوری ندارد. از طرفی نساجی دو بازیکن تاثیرگذار خود یعنی حسن نجفی و مهرداد عبدی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

وضعیت در جدول

استقلال هم اکنون با 47 امتیاز صدرنشین است و نساج با 22 امتیاز دهمین تیم است.

اطلاعات بازی

این دیدار از ساعت 17:00 در ورزشگاه امام رضا مشهد به قضاوت علی صفایی برگزار می شود.

معتبی احسانی

دیدگاهتان را بنویسید