شوک بزرگ برای پرسپولیس

552506 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، حامد پاکل امروز در جریان تمرین از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شد که منجر به بیهوشی وی شد. خوشبختانه با مراقبت های پزشکی فوری به سرعت به هوش آمد و برای مراقبت های پزشکی تکمیلی و معاینات پاراکلینیکی به بیمارستان اعزام شد.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس هنوز چیزی از دست نداده است

مهاجم سرخپوشان که در سه بازی اخیر خود سه گل به ثمر رسانده و انگیزه او را برای دیدارهای آینده دوچندان کرده است، در دقایق ابتدایی تمرین امروز با ضربه و مصدومیت از ناحیه سر مواجه شد.

به گزارش رسانه رسمی پرسپولیس، وی در صحنه ای که قصد داشت با سر به توپ ضربه بزند از ناحیه سر و گردن ضربه خورد که باعث شد در هنگام فرود ضربه دیگری به او وارد شود و تا زمانی که به هوش آمد به زمین برخورد کند. .

اما با اقدام سریع کادر پزشکی و با کمک بازیکنان و کادر فنی خود در نهایت به خود آمد. اقدامات لازم برای اطمینان از وضعیت تنفسی وی انجام شد و پس از آن برای مراقبت های اورژانسی به بیمارستان اعزام شد، علاوه بر مراقبت های پزشکی تکمیلی و معاینات تخصصی تکمیلی توسط متخصصان، در این موارد جزو پروتکل های درمانی است.

تمرین امروز سرخپوشان پس از جلسه فنی و آنالیز از ساعت 16:00 در ورزشگاه “شهید کاظمی” امروز (یکشنبه) آغاز شد و اعضای این تیم پس از پایان تمرین برای اردوی قبل از بازی راهی هتل شدند.

از آخرین وضعیت مهاجم پرسپولیس خبری نیست و باید دید فردا به میدان می رود یا خیر.

  وام ها فقط برای اولین بار ازدواج می کنند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید