شورشیان چیزی جز سرنگونی نظام اسلامی نمی خواهند

حجت الاسلام سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران روز پنجشنبه 17 آذر 1401 در همایش بزرگ روحانیون و فرهنگیان شرق هرمزگان که در مصلی امام خمینی (ره) میناب برگزار شد. ، گفت: شهرستان میناب یکی از شهرهای انقلابی هرمزگان است و باعث افتخار است. این یک افتخار است و باید این روحیه در مردم حفظ شود. دانشمندان و روشنفکرانی که در این شهر زندگی می کنند باید به خود افتخار کنند.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور تصریح کرد: این تجمعات دروغین جادوی نقشه های دشمنان است و آنها را در توطئه هایشان خنثی کرده است. چیزی جز سرنگونی نظام اسلامی در سر نداشتند. مطبوعات رژیم صهیونیستی اعتراف کردند که اغتشاشات عملاً بی نتیجه است مگر اینکه مردم به خیابان ها بیایند.

وی با طرح این سوال افزود: هدف دشمن از اغتشاشات چیست؟ هدف او مقابله با اسلام است. او با نمادهای اسلامی مانند قرآن، حجاب، عمامه مشکل دارد. قرآن را می سوزاند چون کتاب دین است، با حجاب مخالفت می کند زیرا نماد زن مسلمان است و عمامه را می گشاید زیرا نماد حمایت از دین است و در سرنگونی غیراخلاقی ها نقش اساسی دارد. ضد حکومت پهلوی.

این حقوقدان یکی از اعضای شورای نگهبان با بیان اینکه قدرت دولت اسلامی نباید در دست چند شورشی باشد، گفت: شورشیان از تهدید به ناامن کردن فضا برای زنان روسری و عمامه و اگر نبود. این پیروان رضاخان و داعش برای حضور مردم و عزم نظام قضایی مرتکب انواع جنایات شدند.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور ادامه داد: قدردان قاطعیت قوه قضائیه هستیم که در این ایام اولین یاغی را به پای چوبه دار فرستادند تا بدانند در این کشور قانون حاکم است.

  احداث خطوط ویژه موتورسیکلت در برخی پاساژهای تهران

خاتمی تصریح کرد: معاندین می خواستند به اقتدار نیروی انتظامی حمله کنند و تعدادی از بسیجیان را شکنجه و به شهادت رساندند. هدف از همه اینها از بین بردن اقتدار نظام بود.

وی خاطرنشان کرد: باید ساکت و مواظب باشند، به فضل الهی انقلاب در راس باقی خواهد ماند و ایران هرگز سوریه و افغانستان نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید