شهری پیشرو که بوی قهرمانی می داد

562495 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس در دومین روز خود با چهار بازی به پایان رسید. در این دیدار تیم سیتی در اتحاد میزبان نیوکاسل یونایتد بود. او به اوج رسیده بود، اما توانست با 5 گل حریف تمام شده خود را بیرون کند.

سیتی در این دیدار با تمام بازیکنانش بازی کرد و مشخص بود که حداقل برای این دیدار شکست دقایق پایانی مقابل رئال را فراموش کرده است. سیتی حملات خود را از ابتدای بازی آغاز کرد و تنها 19 دقیقه برای زدن گل اول منتظر ماند. سیتی برای گل دوم به 19 دقیقه نیاز داشت و با ضربه محکم و نجات ناقص دروازه بان نیوکاسل لاپورته گل دوم را به ثمر رساند و ذهن هواداران سیتی و پپ گواردیولا تا حدودی آرام شد. پس از این گل سیتی تلاش کرد تا بازی را آرام کند و نیمه اول با نتیجه 2 بر صفر به سود سیتی به پایان رسید.

در نیمه دوم سیتی با عقب نشینی دیاز و معرفی فرناندو با تجربه و قدمت وارد زمین شد و نیوکاسل تغییری نکرد. سیتی تا دقیقه 61 منتظر بود تا به گل سوم برسد که در یک ضربه کرنر توسط نیوکاسل روی پرتو اول به ثمر رسید و نتیجه 3-0 شد.

دو دقیقه بعد از گل سوم سیتی، تعویض دوم برای سیتی انجام شد تا گابریل ژسوس جای فیل فودن جوان و با انگیزه را بگیرد.

با نزدیک شدن به لحظات پایانی بازی، منچسترسیتی موفق شد گل چهارم خود را به ثمر برساند. فیل فودن پس از پاس خوب الکساندر زینچنکو گلزنی کرد و بازی را 4-0 کرد.

  تغییر چهره گوهر کی اندیش / 20 سال جوانتر + عکس

این پایان کار نبود و سیتی چند ثانیه بعد پنجمین گل خود را مقابل نیوکاسل به ثمر رساند. این بار رحیم استرلینگ با عبور از جک گریلیش موفق شد گل دوم و پنجم خود را برای تیمش به ثمر برساند. سیتی سپس بازی را در دست گرفت تا با همان 5 گل به سود شاگردان پپ گواردیولا بازی را به پایان برساند و گام بلندی برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس برداشت. منچسترسیتی نیز با این پیروزی توانست فاصله خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

ذینفع محسن

دیدگاهتان را بنویسید