شناسایی و تعقیب شهود نیروهای امنیتی به شدت ادامه خواهد داشت

571848 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، آیت الله سیدابراهیم رئیسی عصر دیروز (پنجشنبه) در مراسم تجلیل از خانواده شهدای مدافع امنیت که با تسلیت ایام شهادت در مسجد سلمان ریاست جمهوری برگزار شد. حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، اولین شهید دفاع از ولایت، شهدا. وی نگهبان را از پیروان وفادار معظم له توصیف کرد.

بیشتر بخوانید:

رئیس جمهور با اشاره به شکست دشمنان در جنگ هشت ساله و همچنین شکست آنها در توطئه های چهل سال گذشته، تصریح کرد: دشمن قصد داشت در یک جنگ ترکیبی به ارزش ها، انقلاب اسلامی و مردم حمله کند. و یک توطئه جدید، اما فرزندان دوراندیش ملت در مقابل این حمله ایستادند.

رئیسی افزود: دشمنان با شعارهای توخالی و فریبکارانه می خواستند نسخه ای را که در برخی کشورها در ایران اسلامی پیاده کرده بودند پیاده کنند، غافل از اینکه اینجا مردان، زنان و جوانان شجاعی هستند که پای انقلاب و ارزش های آن ایستاده اند. و کشوری با احساس مسئولیت

رئیس جمهور گفت: دشمن در حوادث اخیر داعشی جان انقلاب و مردم را گرفته و بیشترین لجاجت و کینه و کینه توزی را نسبت به جریان ارزش ها و جبهه انقلاب نشان داده است.

رئیسی گفت: امروز اگر اوضاع شهرهای ما آرام است و در امنیت هستیم به خون جوانان عزیزی است که با حمله شورشیان روبرو شدند. گرچه غم از دست دادن آنها برای ما بسیار سنگین است، اما رسیدن به خون پاکشان یاس دشمن بود.

رئیس جمهور با بیان اینکه شهدا قبل از شهادت شهید بودند، تصریح کرد: همه ابعاد سیره نورانی شهدا، مواضع، دشمن شناسی و نگاهشان به راه ولایت، پیروی از امام و حرکت در مسیر انقلاب. و خدمت به مردم، به ویژه دستگیری محرومان، سرشار از لطف و برکت است و شهادت در رأس آنها، راه حرکت آنان بود.

  چه کسی به دوز چهارم نیاز دارد؟

رئیسی استقامت و ایستادگی دین و ارزش ها را پیام شهدا و هرکسی که به این پیام و گفتار روی آورد، دانست و گفت: با گذشت زمان اعمال و برکات خون شهدا بیشتر نمایان خواهد شد.

رئیسی روشنگری و مسخ جامعه را حاصل خون شهدا می داند و می افزاید: امروز امپراتوری رسانه ای دشمن با صحنه سازی و دروغ سعی در تحریف واقعیت ها دارد اما خون شهدا زهر آنها را خنثی می کند. تبلیغات و توطئه و اطلاع رسانی به مردم.

رئیس جمهور با اشاره به رفتار دوگانه دشمنان در حمایت از تروریسم و ​​ادعای حمایت از مردم، گفت: امروز دشمنان ملت ایران شعار «زندگی» برای مردم ما می دهند اما از سوی دیگر عاملان جنگ. با اسلحه در دست در معبد شاهچراغ کودک 10 ساله ای را کشتند و پدر و مادرش را بردند. در افغانستان ادعای دموکراسی داشتند، اما محصول کمپین در آن کشور 35 هزار کودک معلول بود و همه خانه ها و شهرها را ویران کردند و هنوز هم ادعا می کنند که ما جان می دهیم! چه افرادی در دنیا جان خود را داده اند که چنین ادعایی داشته باشند؟

رئیسی با بیان اینکه در پاسخ به تقاضای خانواده شهدای امنیت مبنی بر شناسایی، تعقیب و مجازات متخلفان و شهدای نیروی انتظامی، فضاسازی ها به پایان می رسد و باطل از بین می رود و قانون ثابت می ماند. به طور قاطع توسط سرویس های امنیتی تصمیم گیری خواهد شد.

پیش از سخنان رئیس جمهور سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین مادر شهید دانیال رضازاده و همسر شهید امیر احمدی نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.

  قیمت روز خودرو در بازار سه شنبه 24 شهریور 1401

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید