شما همچنین می توانید با دمپایی تقلب کنید

سرهنگ کارآگاه علی حسینی، رئیس پلیس فتا استان خوزستان در تشریح این خبر گفت: فردی با هویت مشخص با مراجعه قضایی به این پلیس آگاهی اعلام کرد که از طریق فضای مجازی و برنامه دیواری با فردی که فروشنده عمده دمپایی است. وصول و مبلغ 131.000.000 ریال بابت خرید به حساب خود واریز کرد که متاسفانه کلاهبرداری صورت گرفت. به همین دلیل در دستور کار کارشناسان پلیس فتا دزفول قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا استان خوزستان گفت: با بررسی های کارشناسی و اقدامات تخصصی چند متهم شناسایی و با هماهنگی و دستور مقام قضائی، متهمان در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس فتا قرار گرفتند. به آنها داده شد

این مقام مسئول ادامه داد: متهمان در مقابل اسناد و مدارک جمع آوری شده به جرم خود اعتراف و در توضیح شگردهای مجرمانه خود عنوان کردند که با درج آگهی های مختلف و کذب در سایت دیوار اقدام به فریب شهروندان و حساب کاربری می کنند. تعداد فروشگاه های مختلف. به قربانیان ارائه می شود و پس از ارسال پول از جانب قربانیان، آنها نیز کالا را از فروشگاه دریافت می کنند.

سرهنگ حسینی در خصوص برگشت مبالغ برداشت شده به حساب شاکی گفت: «آنها را به زندان فرستادند

تعامل پلیس فتا با سایت روی دیوار

سرهنگ حسینی افزود: با توجه به تبلیغات کلاهبرداری کلاهبرداری در سایت دیوار، تعاملات لازم با مدیریت این سایت توسط پلیس فتا در چند مرحله انجام شده است که تراکنش و پرداخت فراهم شده است.

این مقام مسئول به مردم هشدار داد: سایت دیوار در اطلاعیه ای آموزشی اعلام کرد که این سایت هیچ منفعت و مسئولیتی در قبال همکاری با مردم ندارد، بنابراین با وجود این هشدارهای امنیتی، اگر افرادی قربانی کلاهبرداری شوند، فرد باید از طریق مراجع قضایی شکایت کند. به پلیس فتا ارجاع داده می شود و در این صورت رسیدگی می شود و عاملان آن از دست پلیس در امان نمی مانند.

  تصادف وحشتناک هنگامی که یک کارگر جوان به داخل مخزن قیر داغ می افتد

رئیس پلیس فتا استان خوزستان گفت: این پلیس به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان است و در صورت مواجهه مصرف کنندگان با “موارد مجرمانه یا مشکوک” می توانند از طریق سایت اینترنتی cyberpolice.ir به آدرس cyberpolice.ir مراجعه کنند. پلیس فتا گزارش فوریت های سایبری پلیس فتا.

دیدگاهتان را بنویسید