شما می میرید و غذای ما و مورچه ها می شوید، اما انقلاب نمی میرد

به گزارش خبرنگار مستقل آنلاین حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی با اشاره به اینکه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با دعوت از مراجع مرتبط با موضوع مهسا امینی به طور قطع به این موضوع رسیدگی خواهد کرد، اظهار داشت: در صورت نیاز از خانواده و خانواده دعوت خواهیم کرد. مرحوم مهسا امینی.» مستندات را تهیه و در حضور ایشان رسیدگی شود.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی شورای اسلامی تصریح کرد: این موضوع روشن و تبیین خواهد شد اما اظهارنظرهای تک تک افراد درباره این حادثه عجولانه و کذب است و التهاب را در جامعه ایجاد می کند و به کشور آسیب می زند.

نماینده مردم بم در شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران به عضویت سازمان شانگهای درآمده است باید این فرصت را در نظر گرفت و از آن نهایت استفاده را برد.

عجله و بی نظمی که اتفاق می افتد منجر به هرج و مرج می شود. همه ما باید مراقبت کنیم. ما نباید موضوعی را احساسی و با ایجاد بلاتکلیفی دنبال کنیم.

وی تاکید کرد: نمی توانیم به پلیس بگوییم با برخی جرایم برخورد کند و در مقابل برخی جرایم دیگر که در جامعه اتفاق می افتد اقدامی نکند. ما نمی توانیم به پلیس بگوییم با افراد بی حجاب برخورد نکند و در این موضوع دخالت نکند.

وظایف و وظایف پلیس باید انجام شود. پلیس باید با همه مجرمان برخورد جدی کند. ما باید از افسران پلیسی که شبانه روز به مردم خدمت می کنند حمایت کنیم.

غضنفرآبادی گفت: مردم امروز مردمی را تحریک می کنند که بارها ثابت شده که به امنیت و استقلال این کشور اهمیت نمی دهند. پلیسی که از کشور مراقبت می کند کسانی هستند که جان خود را برای امنیت کشور فدا می کنند. اغتشاش محکوم است و هرکس مزاحم شود به کشور آسیب می رساند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرایط فعلی کشور بسیار خوب است و دشمن را ناامید کرده است. آنها تحت فشار هستند و می خواهند با این حواس پرتی ها آرام شوند. خجالت به اقتصاد و حتی مذاکره کشور لطمه می زند و دشمن را مغرور و امیدوار می کند.

نماینده مردم بم در شورای اسلامی تصریح کرد: مردم ما همیشه ثابت کرده اند که پای انقلاب ایستاده اند و خواهند ایستاد. خارجی ها نباید از اعمال و مزاحمت های برخی از شیادها و دستفروشان لذت ببرند، زیرا می دانیم که خارجی ها به آنها پول می دهند و آنها را فریب می دهند. برخی ممکن است تحت تأثیر فضای احساسی قرار گرفته باشند، اما مطمئناً به زودی خود را از شورشیان و اراذل و اوباش متمایز خواهند کرد.

وی تصریح کرد: دشمنان اسلام و انقلاب، سلطنت طلبان و منافقین از همان روزهای اول انقلاب گفته اند که این انقلاب پایدار نیست، اما انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا پایدار و استوار است. مطمئن هستیم که می میرند و غذای مارها و باتلاق ها می شوند، اما انقلاب راهی است که او به تنهایی با اقتدار پیش خواهد رفت./انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید