شرط اعزام تیم های ملی کشورمان با اسکیت به اردوهای خارجی

562468 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، مجید هنرجو، رئیس فدراسیون اسکیت درباره لغو بازی های آسیایی هانگجو گفت: در بازی های آسیایی باید چهار نمایش آزاد، سرعت و اسکیت می داشتیم. امیدوار بودیم حداقل در دو رشته مدال بگیریم.» کشورمان را بیاورید.

وی با بیان اینکه تمامی فدراسیون ها آمادگی و تلاش زیادی برای حضور در این مسابقات داشتند، افزود: مسابقات انتخابی برای مشخص شدن ترکیب نفرات اعزامی به این بازی ها برگزار شد و در هر یک از بانوان و آقایان 10 شرکت کننده در سرعت انجام شد. بخش ها و 6 رقیب «در هر بخش از رشته آزاد انتخاب شدند.

این دانش آموز با تاکید بر اینکه مسابقات خانگی تمامی رشته ها برگزار می شود، ادامه داد: تمرینات خود را تا زمان مشخص شدن زمان بازی های آسیایی ادامه می دهیم و در مسابقات جهانی و آسیایی که برگزار می شود شرکت خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه اسکیت از جایگاه خوبی در بین مردم برخوردار است، گفت: جامعه آماری ما نشان می دهد که استقبال خانواده ها از این ورزش بسیار خوب است، بنابراین بحث ترویج اسکیت مهم است و ما در تلاش هستیم تا همین کار را انجام دهیم. برگزاری همایش اسکیت

این دانش آموز گفت: وجود اسکیت در مدارس نیز می تواند نقطه عطفی در این زمینه باشد.

رئیس فدراسیون اسکیت درباره مربی خارجی نیز گفت: برای تربیت مربیان به دنبال مربی خارجی اسکیت هستیم. همچنین در نظر داریم در دو رشته سرعت و آزاد اردوی خارج از کشور برگزار کنیم و این برنامه را دنبال می کنیم تا در صورت مساعد بودن شرایط و تامین اعتبار، در قالب برنامه های تدارکاتی بازی های آسیایی آن را اجرا کنیم.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وی درباره مشکلات اسکیت بازان نیز گفت: مشکل ورزشکاران ما تجهیزات و زیرساخت هاست مصرف آنها روی دوچرخه های اسکیت بسیار زیاد است. نبود امکانات تمرینی در تهران برای برگزاری اردوها و نیاز به رنگ آمیزی پیست آزادی تهران از دیگر مشکلات ماست اما شرکت توسعه تجهیزات و تجهیزات ورزشی و کمیته المپیک قول حل این مشکلات را داده اند که امیدواریم حل شود. ملاقات کرد.

وی درباره هاکی روی یخ و هاکی روی یخ نیز گفت: در نظر داریم در این رشته ها لیگی برگزار کنیم و برای حضور در مسابقات آتی اردو برگزار کنیم. همچنین توسعه این دو رشته یکی از برنامه های ماست و در نظر داریم در ماه آگوست یک مربی را برای تمرین به اردویی در کره جنوبی بفرستیم.

وی در خصوص برگزاری المپیادهای برتر استعدادهای اسکیت افزود: مذاکرات لازم برای این المپیاد با سرویس استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان انجام شده و در نظر داریم با برگزاری این المپیاد استان ها را به طور کامل فعال کنیم.

این دانش آموز گفت: فدراسیون برنامه ای برای اعزام مربیان به استان برای تربیت مربی و داور دارد. ما 26000 اسکیت باز سازمان یافته داریم.

وی اسکیت را یک فرصت در ورزش کشور عنوان کرد و افزود: در بعد همگانی و قهرمانی جایگاه خوبی داریم اما نیازمند حمایت بیشتر و توجه ویژه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید