شرح آخرین وضعیت نقل و انتقالات در استقلال

مهم ترین دغدغه کارکنان باشگاه استقلال انتخاب سرمربی جدید آبی هاست. گفته می شود مذاکرات خوبی با نسخه اروپایی انجام شده و اگر مشکلی وجود نداشته باشد تا یکی دو روز آینده مشخص می شود.

این در حالی است که مدیران باشگاه در نقل و انتقالات بیکار ننشسته اند و با گزینه های مورد نظر مذاکره کرده اند. در ادامه به فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال اشاره می شود:

* پس از جذب سجاد شهبازادهحضور کاتر قهوه او از جمع حذف شد.

* گزینه بعدی برای مستقل، گفت صادقی مورد توجه تیم های زیادی از جمله پرسپولیس، سپاهان و … است. صادقی می خواهد در امارات و قطر بازی کند و به کادرفنی استقلال گفته است که اگر به خارج از کشور نرود به این تیم می پیوندد. البته پرسپولیس و گل گهر سیریان نیز در فصل گذشته مبلغ قابل توجهی را به هافبک ملی پوش گل گهر پیشنهاد دادند.

* محمد حسینی وینگر سپاهان فصل گذشته نیز مورد توجه استقلالی ها بود اما کادرفنی سپاهان با این انتقال مخالفت کرد. حسینی به مدیران استقلال گفته که خودش به دنبال کسب رضایت نامه است.

* رافائل سیلوا مدافع برزیلی استقلال که قراردادش با این تیم به پایان رسیده درخواست خود را به این باشگاه ارائه کرده است. کارکنان استقلال برای تمدید قرارداد سیلوا تلاش زیادی می کنند اما اگر شکست بخورند محمد نژاد مهدی از سپاهان و موفق باشید پیکان به فکر جایگزینی این مدافع برزیلی است. البته مسئولان پیکان خواهان رقم بالایی برای رضایت نامه فلا بودند که منجر به کناره گیری استقلالی ها شد.

  چه کسی به کاترین جاسوس اسرائیل نفوذ کرد؟

* محمد مرادمند او همچنین به دنبال کسر خدمت سربازی است که اگر این اتفاق بیفتد به استقلال برمی گردد چرا که با قراردادش باید یک فصل و نیم در این تیم بماند و کارکنان استقلال نیز به دنبال تمدید قرارداد او هستند.

* محمد ندری او همچنین برای بازگشت به استقلال ابراز تمایل کرده بود اما ناگهان می خواست در خارج از کشور بازی کند و اگر نتواند به این تیم بپیوندد با مسئولان استقلال وارد مذاکره می شود. در پست مهاجم هم با بازیکن خارجی توافق نهایی صورت گرفته و با انتخاب سرمربی جدید مشخص خواهد شد.

* وریا گفوری، روزبه چشمی، مهدی مهدی پور، عارف گلمی، سعید مهری، آرمان رمضانی و …. از جمله بازیکنانی هستند که قراردادشان به پایان رسیده است. علاوه بر گفوری، چسمی و مهری، مدیران استقلال برای تمدید قرارداد با بازیکنان دیگری نیز تماس گرفته اند. برای مشخص شدن شرایط گفوری و چسمی همه چیز به نظر سرمربی بعدی بستگی دارد.

به گزارش تسنیم، شنیده ها حاکی از آن است که عارف گلامی و سیدحسین حسینی با پیشنهاد خارجی مواجه شده اند که هنوز کارکنان استقلال به این پیشنهاد پاسخ نداده اند.

دیدگاهتان را بنویسید