شرایط و مبلغ وام خرید لوازم خانگی + آدرس ثبت نام اعلام شد

به گزارش مستقل آنلاین؛ سخنگوی وزارت امنیت از صدور کارت اعتباری 30، 50 و 100 میلیون تومانی برای خرید کالای ایرانی خبر داد.

امید کلیباف در خصوص سازوکار جدید خرید لوازم خانگی گفت: طبق توافقات انجام شده تا سقف 22 هزار میلیارد تومان مکانیسم اعتباری برای خرید لوازم خانگی ایرانی به متقاضیان اختصاص می یابد.

وی افزود: این کارت های اعتباری دارای سه سقف 30 میلیون، 50 میلیون و 100 میلیون تومانی است که توسط 5 بانک صادر و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

سخنگوی وزارت حراست با اشاره به برگزاری نمایشگاه دائمی لوازم خانگی گفت: متقاضیان می توانند به نمایشگاه یا مراکز عرضه محصولات ایرانی مراجعه و کالای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

به گفته قالیباف، متقاضی باید به سامانه جهاد کالا به نشانی jahadkala.ir مراجعه و گزینه ثبت نام طرح ملی را انتخاب و ثبت نام کند.مدارک مورد نیاز را در هر یک از بانک ها بارگذاری کند.

وی تاکید کرد: کارت ها بر اساس اعتبارسنجی مشتری توسط سیستم بانکی صادر می شود و در نهایت کارت اعتباری به آدرس متقاضی پست می شود.

سخنگوی وزارت صنعت در خصوص متقاضیانی که خواهان دریافت کارت اعتباری برای خرید لوازم خانگی ایرانی هستند، گفت: در حال حاضر زوج‌های جوان و سایر افراد می‌توانند با توجه به تقاضا، این کارت‌ها را دریافت کنند.

قالیباف در خصوص سود کارت اعتباری نیز توضیحاتی ارائه کرد و افزود: سود این کارت ها 18 درصد با بازپرداخت سه ساله تعیین شده است. البته باید تاکید کنم کالاهای خریداری شده در قالب این کارت 5 درصد زیر قیمت بازار به فروش می رسد.

  نیاز به کارشناس خودرو برای خرید بیمه بدنه را جدی بگیرید!

وی افزود: در گام اول این کارت ها برای 250 هزار نفر در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید