شرایط جدید پیش فروش قبور در بهستی زهرا + جزئیات

524979 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، روابط عمومی سازمان بهشت ​​زهرا(س) در پیامی اعلام کرد با توجه به لزوم تغییر شرایط و فرآیندهای صدور حق واگذاری کاربری قبور (پیش فروش) در بهشت. زهرا (س) و لزوم اتخاذ روش‌های شفاف‌تر در راستای ایجاد عدالت مدنی، سازمان بهشت ​​زهرا (س) تسهیل و ساماندهی موضوع پیش‌فروش قبور را که یکی از اصلی‌ترین موضوعات است، قرار داد. مطالبات مردم را در دستور کار خود قرار داده است.

بیشتر بخوانید:

با توجه به شرایط جدید، اولویت حق استفاده از قبر در قطعات قدیمی با افرادی است که وابستگان مستقیم متقاضی دارند که در این قطعات قبر دارند.

همچنین برای جلوگیری از سوء استفاده در این موضوع به هر شهروند تنها یک سنگ قبر اختصاص داده می شود و شرط انتقال سنگ قبر به دیگران نیز حذف شده است.

در پیش فروش قبور، قیمت دو طبقه از سه طبقه پیش فروش شده در زمان فروش و قیمت یک طبقه دیگر در آینده با اولین دفن به قیمت تمام شده است. روز مورد تایید خانواده متوفی

30 درصد ظرفیت قبرهای خالی در قطعات قدیمی به عنوان ذخیره دفن روزانه پیش فروش نمی شود، بنابراین امکان دفن در قطعات قدیمی در آینده همچنان در اختیار متقاضیان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت ​​زهرا(س)، یادآوری می شود که موضوع پیش فروش قبور بیش از دو دهه است که در بهشت ​​زهرا(س) انجام می شود و قیمت گذاری نیز توسط محترم انجام می شود. شورای اسلامی شهر.

انتهای پیام

  ایران برای رسیدن به یک توافق عادلانه چه شرطی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید