شرایط جدید فروش قبور اعلام شد

به گزارش مستقل آنلاین؛ سازمان بهشت ​​زهرا (س) شرایط جدید پیش فروش قبور در بهشت ​​زهرا (س) را اعلام کرد.

روابط عمومی سازمان بهشت ​​زهرا(س) در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به لزوم تغییر شرایط و فرآیندهای صدور حق واگذاری کاربری (پیش فروش) قبور در بهشت ​​زهرا(س) ضروری است. سازمان بهشت ​​زهرا(س) برای اتخاذ روش‌های شفاف برای ایجاد عدالت مدنی، تسهیل و ساماندهی پیش‌فروش قبور را که یکی از خواسته‌های اصلی مردم است، در دستور کار خود قرار داد.

با توجه به شرایط جدید، اولویت حق استفاده از قبر در قطعات قدیمی با افرادی است که وابستگان مستقیم متقاضی دارند که در این قطعات قبر دارند.

همچنین برای جلوگیری از سوء استفاده در این موضوع به هر شهروند تنها یک سنگ قبر اختصاص داده می شود و شرط انتقال سنگ قبر به دیگران نیز حذف شده است.

در پیش فروش قبور، قیمت دو طبقه از سه طبقه پیش فروش شده در زمان فروش و قیمت یک طبقه دیگر در آینده با اولین دفن به قیمت تمام شده است. روز مورد تایید خانواده متوفی

30 درصد ظرفیت قبرهای خالی در قطعات قدیمی به عنوان ذخیره دفن روزانه پیش فروش نمی شود، بنابراین امکان دفن در قطعات قدیمی در آینده همچنان در اختیار متقاضیان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت ​​زهرا(س)، یادآوری می شود که موضوع پیش فروش قبور بیش از دو دهه است که در بهشت ​​زهرا(س) انجام می شود و قیمت گذاری نیز توسط محترم انجام می شود. شورای اسلامی شهر.

  یک خرس قهوه ای در تخت جمشید دیده شد

دیدگاهتان را بنویسید