شجاعت دلیل قهرمانی مجیدی با استقلال بود

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سه بازیکن خارجی پرسپولیس بسیار بی کیفیت بودند و دلیل جذب آنها را متوجه نمی شوم.

حمید درخشان در خصوص شکست پرسپولیس مقابل سپاهان و پیروزی استقلال در لیگ برتر گفت: مطمئن باشید اگر لیگ کمی بیشتر ادامه پیدا کند، مشخص نیست که پرسپولیس بتواند همین جایگاه را حفظ کند.

وی ادامه داد: متاسفانه پرسپولیس تاکتیک خاصی ندارد و در ابتدای فصل با جدایی چند بازیکن شرایط بدتر شد. کمک به پرسپولیس

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عملکرد ضعیف رضا اسدی گفت: رضا اسدی بازیکن بسیار خوبی بود اما پس از دیدار از پرسپولیس نتوانست کیفیت خود را حفظ کند. به نظر من خرید اسد اشتباه نبود، اما او خوب بازی نکرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سوء استفاده از بازیکنان دلیل افت سایر بازیکنان پرسپولیس مانند مهدی ترابی بوده است، گفت: یکی از هنرهای کادرفنی استفاده درست از بازیکنان است. به نظر من ستاد پرسپولیس از بازیکنانش به درستی استفاده نمی کند و حتی ستاره هایی مثل وحید امیری و مهدی ترابی هم سقوط کرده اند.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس با انتقاد از عملکرد حامد لک گفت: دروازه بان این تیم خیلی خیلی بد بود و متاسفانه باید بگویم یکی از دلایل قهرمان نشدن پرسپولیس من خواستن بودم. کارکنان برای استفاده بیشتر از سایر باربران خود.

وی درباره اینکه چرا احمد گوهری پس از انجام بهترین بازی خود باید نیمکت نشین شود، گفت: این سوال را باید کادرفنی می پرسیدند، اما به نظر من باید به گوهری زمین می داد تا حداقل شاهد گل های عجیب و غریب نباشیم.

  رئیس جمهور در حال استیضاح است

سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص عملکرد سیدجلال حسینی گفت: وقتی بازیکنی پیر می شود مثل سابق نمی تواند به خودش کمک کند. نمی خواهم در مورد عملکرد سید جلال حسینی صحبت کنم، اما نکته جالب برای من این است که اگر کادرفنی به سید جلال حسینی اعتقاد دارد، چرا او در ابتدای فصل هفتم یک مدافع دیگر به خدمت گرفت؟

وی تاکید کرد: چرا بازیکن باکیفیتی مثل علیرضا ابراهیمی باید یک فصل روی نیمکت بنشیند و بازی نکند؟ او دیروز با آمدن به زمین کیفیت خود را نشان داد و حالا باید از کادرفنی بپرسیم که چرا به او میدان ندادند و کمتر از 100 دقیقه در قهرمانی بازی کرد.

درخشان ادامه داد: یکی از مهم ترین ویژگی های یک سرمربی شجاعت است و اگر مربی این ویژگی را نداشته باشد در حساس ترین شرایط جام را از دست می دهد. ریسک و شجاعت دلیل پیروزی فرهاد مجیدی مقابل استقلال بود.

درخشان با بیان اینکه چرا گل محمدی هنوز به ترکیب اصلی نرسیده است، گفت: 3 بازی بیشتر تا پایان فصل باقی نمانده و عجیب است که کادرفنی هنوز به ترکیب خود نرسیده است. در ستاد پرسپولیس افراد باتجربه زیادی حضور دارند و انتظار داشتم خیلی زود به کادر اصلی برسند.

وی تاکید کرد: پرسپولیس در هر بازی با یک تیم به میدان می آمد و این تغییرات زیاد قطعا به ضرر هر تیمی خواهد بود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه چرا بازیکنان و مربیان خارجی زمان زیادی را در فوتبال ایران می گذرانند اما هیچ وقت به استعدادهای ایرانی فرصت نشان دادن توانایی هایشان داده نمی شود، گفت: در این فصل مربیان زیادی خواهند بود.

  عکس اختصاصی اشکان خطیبی و همسرش

وی تاکید کرد: پشت صحنه و پول زیادی که برای جذب آنها داده می شود دلیل استفاده از آنهاست. کادرفنی پرسپولیس می توانست به اندازه تمیرف به مهدیانی فرصت بدهد و مطمئن باشید او بهتر از تامیروف بود.

درخشان گفت: شما در حال بررسی ترکیب پرسپولیس هستید تا ببینید چقدر پاکدل و عبدی پس از گلزنی و درخشش خود از ترکیب اصلی جدا شده اند. پرسپولیس سه مهاجم ایرانی بسیار خوب دارد اما تاکید زیادی بر استفاده از مهاجم خارجی بی کیفیت است.

وی افزود: جای تاسف دارد که مربیان ما می روند و از کشورهایی که اصلا فوتبال ندارند، بازیکن می خرند و در ترکیب اصلی خود استفاده می کنند، اما نمی خواهند در جام به جوانان مستعد ما جام بدهند.

سرمربی سابق پرسپولیس در پایان گفت: در مجموع خریدهای خارجی پرسپولیس یکی بدتر از دیگری بود و هیچ کدام نتیجه پاسی نگرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید