شاید حقوق بازنشستگان را نگران کرده است

536079 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، کارگران بازنشسته از صدور فیش حقوقی در اردیبهشت ماه بدون افزایش مستمری سال نو انتقاد کردند. ظاهرا از دیشب فیش حقوقی بدون افزایش و تغییر در سامانه مربوطه بارگذاری شده است.

بیشتر بخوانید:

حسن ایزدان (بازرس کانون بازنشستگان استان تهران) در این باره می گوید: منتظر هستیم تا شورای دولت مصوبه سازمان تامین اجتماعی را تایید و برای اجرا به سازمان ابلاغ کند; افزایش مستمری مستمری بگیران شاغل باید در اسرع وقت به تصویب هیأت وزیران برسد.

وی ادامه می دهد: متأسفانه حقوق اردیبهشت ماه بدون کمک هزینه سال نو صادر شد و این موضوع بازنشستگان را نگران کرد.

ایزدان ادامه می دهد: شنیده ایم به محض تصویب اصلاحات در هیئت دولت و ابلاغ به سازمان، بلافاصله تصمیمات قانونی جدید برای بازنشستگان صادر می شود؛ بدهی های معوق تا پایان اردیبهشت ماه پرداخت می شود. همچنین 25 درصد اصلاحیه به کسانی که تا پایان ماه تعلق می گیرند پرداخت می شود.

این فعال صنفی بازنشستگان افزود: امیدواریم امروز و فردا هیئت دولت مصوبه افزایش مستمری بازنشستگان را تصویب کند. بازنشستگان با دیدن حقوق نگران شدند، اما به نظر می‌رسید که جای نگرانی وجود نداشته باشد. اگر دولت به سرعت افزایش حقوق را اتخاذ کند، هم تصمیمات جدید و هم مستمری های معوق پرداخت می شود.

انتهای پیام/

  خواندن زندگینامه شهید مهدی زین الدین / از کوچه های کوم تا جبهه های سرداش

دیدگاهتان را بنویسید