شانس ایران برای ارتقاء بیشتر از آمریکاست

573414 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ایسکانیوز، تیم ملی فوتبال ایران که در اولین بازی از گروه B بیست و دومین دوره جام جهانی با نتیجه 6 بر 2 مغلوب انگلیس شد، از ساعت 13 در دومین دیدار خود قضاوت خواهد کرد. 30 این جمعه (4 دسامبر) ماریو آلبرتو اسکوبار از گواتمالا در ورزشگاه احمد بن علی به مصاف تیم ملی ولز رفت و 2-0 حریف را شکست داد. روزبه چسمی (98) و رامین رضایان (100) برای ایران گلزنی کردند.

بیشتر بخوانید:

رابرت پیج، سرمربی تیم ملی فوتبال ولز پس از شکست تیمش در آن دیدار گفت: تیم ملی ایران قطعا شایسته پیروزی بود. تغییراتی که انجام دادند درست بود و ایران مستحق برد بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ولز درباره قدرت کم بازیکنانش اضافه کرد: فکر می کنم گرمای هوا و تمرینات مزاحم نبوده است. همانطور که گفتم در نیمه اول خوب نبودیم و ایران خیلی بهتر بود.

او درباره بازی نه چندان خوب گرت بیل و رمزی گفت: در مورد بازیکنان صحبت نمی کنم. خیلی از بازی ناامید شدم. چون در ماه های اخیر خیلی خوب بودیم و در بازی های قبلی خیلی پایین تر از حد استانداردمان بودیم.

یارو ادامه داد: ما خوب نبودیم، اما همیشه برای بردن بازی می کنیم. از فردا دوباره همان هدف را دنبال می کنیم.

وی درباره ریکاوری روحی ولزی ها تاکید کرد: هر کاری که بتوانیم در این زمینه انجام خواهیم داد. آنها امروز تعهد زیادی از خود نشان دادند، ما تنبیه شدیم و برای بازی آماده خواهیم شد.

وی با تمجید از عملکرد بازیکنان ایران گفت: تحت تاثیر عملکرد ایران قرار گرفتم. آنها بازی خوبی داشتند. آمریکا هم خیلی خوب بازی می کند، اما به نظر من شانس آمریکا برای صعود کمی بیشتر از ایران است.

  امیر عابدزاده به رکورد پدرش نرسید

سرمربی ولز درباره بازی با انگلیس گفت: باید تغییرات لازم را انجام دهیم و شرایط خود را بسنجیم.

وی درباره تغییر هدف تیم ملی ایران به دلیل مصدومیت بیرانوند و آمدن سیدحسین حسینی گفت: تفاوتی بین آنها احساس نکردم. آنها طوری بازی می کردند که انگار همیشه خطرناک هستند.

سرمربی تیم ملی ولز بالاخره خاطرنشان کرد: در هر بازی باید به دنیا نشان دهیم که چگونه بازی می کنیم. در هر بخش نتوانستیم نشان دهیم که چقدر توانایی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید