سیلوا باید استقلال را حفظ کند

564141 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، اگرچه گمانه زنی های زیادی درباره بازیکنان استقلال وجود دارد اما این تیم عملا نه با هیچ یک از بازیکنان فصل گذشته خود تمدید کرده و نه بازیکن جدیدی به خدمت گرفته است. تنها چیزی که در نقل و انتقالات این تیم به غیر از تغییر کادر فنی قطعی شد، جدایی رودی گستد مهاجم فرانسوی آنها بلافاصله پس از قهرمانی بود.

بیشتر بخوانید:

پیمان، مالک پیشکسوت این تیم درباره نقل و انتقالات این تیم گفت: فصل نقل و انتقالات و پیش فصل مهم ترین دوره های هر فصل است و تکلیف بسیاری از تیم ها در این مدت مشخص می شود. من به عنوان یک متخصص قصد اظهار نظر احساسی ندارم. اما فکر می کنم حفظ بازیکنان کلیدی استقلال برای فصل آینده باید در اولویت مدیران باشگاه باشد.

وی با اشاره به حضور موفق رافائل سیلوا در دفاع از آبی ها گفت: سیلوا را بهترین خرید فصل قبل می دانم و نقش مهمی در قهرمانی تیم داشت. او در خط دفاعی محکم ایستاد و نیرویی مضاعف به سازمان دفاع آبی ها بخشید و حتی لحظه ای اجازه دیدن مقاصد و خلاء سوارکاران را نداد. بنابراین حفظ چنین بازیکنی باید در اولویت باشد.

پیشکسوت آبی ها گفت: زمزمه هایی مبنی بر پیشنهاد بالای مالی این بازیکن به گوش می رسد که می تواند هدفمند باشد و ذهن هوادار را برای جدایی از این بازیکن آماده کند. بنابراین من به عنوان یک پیشکسوت این باشگاه به مدیران توصیه می کنم که اگر می خواهید در فصل آینده قهرمان شوید باید بازیکنانی مانند سیلوا را به هر قیمتی حفظ کنید. حتی اگر به نظر شما قیمت آن گران باشد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

مدافع سابق آبی ها گفت: وقتی تیم حریف می رود و یک بازیکن مرتضی پورعلی گنجی را در خط دفاعی خود می آورد، نباید بازیکنی مثل سیلوا را از دست بدهیم. قطعا پورعلی گنجی و حتی امثال بیرانوند، اسماعیلی فر و رفیعی مجانی به پرسپولیس نرفته اند و چنین قراردادهایی دارند. بنابراین نباید به بهانه اینکه بازیکنی مثل سیلوا پیشنهاد بالایی دارد او را از دست بدهیم. سیلوا هم باید پیشنهاد بزرگ بدهد چون بدون شک بهترین مدافع میانی لیگ ایران است و قراردادش باید بالاتر از همه مدافعان میانی باشد و این کاملا طبیعی است.

مالک گروه گفت: من سیلوا را مثال زدم و سایر بازیکنان استقلال هم همین شرایط را دارند. سران باشگاه نباید اجازه دهند بازیکنان باکیفیت این تیم که در قهرمانی تاثیرگذار بودند به راحتی پیراهن این تیم را از دست بدهند. تکلیف قهرمانی در فصل آینده با همین روزهای نقل و انتقالات مشخص می شود پس لطفا در این ایام هوای این تیم را تماشا کنید.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید