سیا 53 میلیون دلار برای شورش های اخیر هزینه کرد

سردار جمال شکرمی روز سه شنبه در جلسه شورای اداری استان ایلام اظهار داشت: اغتشاشات اخیر حاصل پروژه سازمان های جاسوسی و اندیشکده های آمریکایی و همپیمانان این کشور است و برنامه از قبل مشخص و طراحی شده است. دشمنان در اغتشاشات اخیر با تمام قوا، انسان، سایبری، تجهیزات و ایدئولوژیک میدان را برای سرنگونی جمهوری اسلامی به پا کردند.

وی افزود: دشمنان به دنبال بی نظمی در کشور هستند، مطالبات واهی و ناکارآمد نشان دادن دولت از کارهای دشمنان است و باید با تمام توان تلاش کنیم و نقشه های دشمنان را خنثی کنیم.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان اینکه رئیس جمهور فعلی آمریکا بیش از ترامپ برای به چالش کشیدن ایران تلاش کرده است.

وی تاکید کرد: دشمن در حوادث اخیر از کمک های مالی از طریق ارزهای رمزنگاری شده استفاده کرده و بودجه های کلانی را برای تقویت رسانه ها در نظر گرفته است.

سردار شکرمی گفت: برای تقویت رسانه در حوادث اخیر بودجه های کلانی در نظر گرفته شده است، دشمن با روش ها و رسانه های مختلف به دنبال عملیات روانی است و در این راستا میلیاردها تومان سرمایه گذاری کرده است.

وی افزود: برای مدیریت اغتشاشات اخیر 53 میلیون دلار اعتبار به سازمان سیا و آژانس ها و رسانه های ماهواره ای، 131 میلیون دلار پول ویژه برای اغتشاشات اخیر، ایجاد و ترویج خشونت خیابانی، فضای مجازی در نظر گرفته شد. و حملات ماهواره ای، حضور اعضای اندیشکده های آمریکایی در میان احزاب کرد، تخریب وجهه ایران در سطح بین المللی، ایجاد ناامنی در داخل کشور، دامن زدن به اعتصابات بازار و اتحادیه، کشتارهای ساختگی و انتساب آن به نیروهای نظامی، تبدیل شدن به غیرنظامیان. اعتراض به شورش های خونین و تعطیلی. مدارس و دانشگاه ها از دیگر اهداف برنامه ریزان شورش بودند./ایرنا

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید