سیاست نقل و انتقالات جالب گل محمدی/ تا ماشین نخرید ماشین خود را نفروشید!

پرسپولیس در حالی موفق شد در نیم فصل اول قهرمان شود که قبل از شروع فصل عملکرد قابل توجهی در فصل نقل و انتقالات داشت. امضای قرارداد علیرضا بیرانوند، گئورگی گلسیانی، مرتضی پورعلیگنجی، سروش رفیعی، سینا اسدبیگی، دانیال اسماعیلی فر، سعید صادقی، محمدمهدی احمدی، یورگن لوکادیا و شیخ دیابته، پرسپولیس را به یکی از شاگردان 3 ستاره لیگ یحمیدی ایران و گل‌حمدیا تبدیل کرد. در نهایت موفق به کسب عنوان قهرمانی در آنها برنده نیم فصل. مدیران پرسپولیس حالا از نظر لیست مازاد و همچنین لیست بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی وارد بازار خواهند شد اما به نظر می رسد تغییرات نیم فصل دوم پرسپولیس زیاد نباشد.

تقویت دپارتمان هجومی پرسپولیس قطعا تا پایان فصل اولویت یحیی گل محمدی خواهد بود اما یحیی گل محمدی هنوز یک مهاجم شش امتیازی پیدا نکرده است. این در حالی است که شنیده ها حامد پاکدل و مهدی عبدی پس از امضای قرارداد عیسی آل کثیر از این تیم جدا خواهند شد. مهدی عبدی و حامد پاکدل ناموفق ترین بازیکنان پرسپولیس در نیم فصل بودند و با پیشنهاداتی از داخل کشور مواجه شده اند اما یحیی گل محمدی قصد ندارد دستانش را خالی بگذارد.

یحیی گل محمدی با توجه به اینکه هنوز مهاجم مناسبی پیدا نکرده، قصد ندارد حامد پاکدل و مهدی عبدی را به خدمت بگیرد. اگر تیمی که آن دو یا یکی از آن دو را می خواهد، بازیکن مناسبی برای معامله داشته باشد، او موافقت می کند که از آن دو جدا شود.

در واقع یحیی گل محمدی همان سیاست معروف خرید و فروش خودرو را در نقل و انتقالات زمستانی لحاظ کرده است.

  آیا قرعه کشی خودرو برای متقاضیان عادی را متوقف کردند؟

دیدگاهتان را بنویسید